Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kníhkupectvo, Nákupné Centrum

Jiuwu Culture City , Shenyang

Kníhkupectvo, Nákupné Centrum Úlohou spoločnosti Jato Design bolo transformovať tradičné kníhkupectvo na dynamický, viacúčelový priestor - byť nielen nákupným centrom, ale aj kultúrnym centrom pre knihy inšpirované udalosti a ďalšie. Centerpice je „hrdinským“ priestorom, v ktorom sa návštevníci presúvajú do ľahšie ladeného prostredia s drevenými doskami obohateného o dramatické vzory. Lampióny podobné zámotky visia zo stropu, zatiaľ čo schody slúžia ako spoločné priestory, ktoré povzbudzujú návštevníkov k tomu, aby si vydržali a čítali, zatiaľ čo sedeli na schodoch.

Názov projektu : Jiuwu Culture City , Shenyang, Meno dizajnérov : JATO Design International Ltd, Meno klienta : .

Jiuwu Culture City , Shenyang Kníhkupectvo, Nákupné Centrum

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.