Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

film festival

Corporate Identity „Kino, ahoj“ bolo sloganom pre druhé vydanie Európskeho filmového festivalu na Kube. Je súčasťou koncepcie dizajnu zameraného na cestovanie ako spôsobu spájania kultúr. Dizajn evokuje cestu výletnej lode z Európy do Havany s filmami. Dizajn pozvánok a lístkov na festival bol inšpirovaný pasmi a palubnými lístkami, ktoré dnes používajú cestujúci po celom svete. Myšlienka cestovania cez filmy povzbudzuje verejnosť, aby bola vnímavá a zvedavá na kultúrne výmeny.

Názov projektu : film festival, Meno dizajnérov : Daniel Plutín Amigó, Meno klienta : Daniel Plutin.

film festival Corporate Identity

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.