Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Urologická Klinika

The Panelarium

Urologická Klinika Panelarium je nový klinický priestor pre Dr. Matsubaru, jedného z mála lekárov s certifikáciou na prevádzkovanie robotických chirurgických systémov da Vinci. Dizajn bol inšpirovaný digitálnym svetom. Zložky 0 a 1 binárneho systému boli interpolované do bieleho priestoru a stelesnené panelmi, ktoré vyčnievali zo stien a stropu. Podlaha má rovnaký vzhľad. Panely, aj keď majú svoj náhodný vzhľad, sú funkčné, stávajú sa znakmi, lavičkami, pultmi, policami na police a dokonca aj kľučkami dverí, a čo je najdôležitejšie, žalúzie zabezpečujú pre pacientov minimálne súkromie.

Názov projektu : The Panelarium, Meno dizajnérov : Tetsuya Matsumoto, Meno klienta : Matsubara Clinic..

The Panelarium Urologická Klinika

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.