Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koncepčná Kniha A Plagát

PLANTS TRADE

Koncepčná Kniha A Plagát PLANTS TRADE je séria inovatívnych a umeleckých foriem botanických vzoriek, ktorá bola vyvinutá s cieľom vybudovať lepší vzťah medzi človekom a prírodou, a nie vzdelávacie materiály. Kniha koncepcie Rastliny obchod bola pripravená, aby vám pomohla pochopiť tento kreatívny produkt. Kniha, navrhnutá v presne rovnakej veľkosti ako produkt, obsahuje nielen fotografie prírody, ale aj jedinečnú grafiku inšpirovanú múdrosťou prírody. Zaujímavejšie je, že grafika sa starostlivo tlačí kníhtlačom, takže každý obrázok sa líši farbou alebo textúrou, rovnako ako prírodné rastliny.

Názov projektu : PLANTS TRADE, Meno dizajnérov : Tsuyoshi Omori, Meno klienta : PLANTS TRADE.

PLANTS TRADE Koncepčná Kniha A Plagát

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.