Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Poster

Cells

Poster 19. júla 2017 spoločnosť PIY postavila malú budovu v austrálskom Melbourne. Je to malý hrad zostavený zo 761 komponentov a nazvali ho „Bunky“. Uzly sú navrhnuté ako ručne sústružené závitové čapy a rovné čapy, ktoré sú zhrnuté ako „East Tenon & Co. West Mortise & quot ;. Nájdete ich produkty, vrátane variabilných políc, študijných a stojančekov na topánky atď. A potom budete cítiť ich túžbu slobodne rásť.

Názov projektu : Cells, Meno dizajnérov : Shenzhen Shenwenjiao Design Co., Ltd., Meno klienta : PIY.

Cells Poster

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.