Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Infinity

Kreslo Hlavný dôraz na dizajn kresla Infinity sa kladie práve na operadlo. Je to odkaz na symbol nekonečna - obrátenú číslicu 8. Je to, ako by zmenilo svoj tvar pri otáčaní, nastavovaní dynamiky čiar a opakovaní znaku nekonečna vo viacerých rovinách. Operadlo je ťahané dokopy niekoľkými elastickými pásmi, ktoré tvoria vonkajšiu slučku, ktorá sa tiež vracia k symbolike nekonečného cyklu života a rovnováhy. Dodatočný dôraz sa kladie na jedinečné lemy nôh, ktoré bezpečne pripevňujú a podopierajú bočné časti kresla rovnako ako svorky.

Názov projektu : Infinity, Meno dizajnérov : Natalia Komarova, Meno klienta : Alter Ego Studio.

Infinity Kreslo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.