Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Etikety Pre Víno

314 Pi

Dizajn Etikety Pre Víno Experimentovanie s ochutnávkou vína je nekonečný proces, ktorý vedie k novým cestám a odlišným arómam. Nekonečná sekvencia pi, iracionálne číslo s nekonečnými desatinnými miestami bez toho, aby sme poznali posledné z nich, bola inšpiráciou pre názov týchto vín bez siričitanov. Dizajn má za cieľ umiestniť do centra pozornosti vlastnosti 3,14 vínnych radov namiesto ich skrývania medzi obrázkami alebo grafikou. Na základe minimalistického a jednoduchého prístupu štítok zobrazuje iba skutočné vlastnosti týchto prírodných vín, ktoré sa dajú pozorovať v zápisníku oenológa.

Názov projektu : 314 Pi, Meno dizajnérov : Maria Stylianaki, Meno klienta : Deep Blue Design.

314 Pi Dizajn Etikety Pre Víno

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.