Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

Xin Ming Yuen

Reštaurácia Vchod je prehliadkou kontrastných materiálov, štruktúr a farieb. Recepcia je priestorom pokojného pohodlia. Sľubné vzory narážajú na hravé dekorácie. Pozadie je oblasť dynamického pruhu v pokojnom kontexte. Tradičné čínske charakterové svetlá typu Hui dodávajú zmysel pre futurizmus. Jedálenský kútik prechádza delikátne zdobeným zastrešeným kláštorom. Zdobené kvetinovými, karbovými obrázkami rýb, reliéfnymi obrazovkami z farebného skla a starodávnymi bylinkovými stolicami Bai Zi. Je to vizuálna cesta po čase a kultúrne pamiatky v móde.

Názov projektu : Xin Ming Yuen, Meno dizajnérov : Monique Lee, Meno klienta : Xin Ming Yuen.

Xin Ming Yuen Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.