Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inštalačné Umenie

Inorganic Mineral

Inštalačné Umenie Inšpirovaný hlbokými pocitmi voči prírode a skúsenostiam architekta sa Lee Chi zameriava na tvorbu jedinečných botanických umeleckých inštalácií. Tým, že premýšľa o povahe umenia a skúma tvorivé techniky, Lee transformuje životné udalosti do formalizovaných umeleckých diel. Témou tejto série prác je skúmať povahu materiálov a to, ako môžu byť materiály rekonštruované estetickým systémom a novou perspektívou. Lee sa tiež domnieva, že redefinícia a rekonštrukcia rastlín a iných umelých materiálov môže spôsobiť, že prírodná krajina bude mať emocionálny vplyv na ľudí.

Názov projektu : Inorganic Mineral, Meno dizajnérov : Lee Chi, Meno klienta : BOTANIPLAN VON LEE CHI.

Inorganic Mineral Inštalačné Umenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.