Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Likér

GuJingGong

Likér Kultúrne príbehy odovzdávané ľuďmi sú prezentované na obale a vzory pitia draka sú starostlivo nakreslené. Drak je v Číne rešpektovaný a symbolizuje priaznivosť. Na obrázku Drak vyjde napiť. Pretože ho priťahuje víno, vznáša sa okolo fľaše vína a dodáva tradičné prvky, ako je Xiangyun, palác, hora a rieka, čo potvrdzuje legendu o slávnom poklone Gujing. Po otvorení škatule bude existovať vrstva kartónového papiera s ilustráciami, aby po otvorení krabice mala celkový efekt zobrazenia.

Názov projektu : GuJingGong, Meno dizajnérov : Cheng Tian Sheng, Meno klienta : YUTO.

GuJingGong Likér

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.