Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Značky

Queen

Dizajn Značky Rozšírený dizajn je založený na koncepcii kráľovnej a šachovnice. Pri týchto dvoch farbách čierna a zlatá má dizajn sprostredkovať pocit vysokej kvality a pretvárať vizuálny obraz. Okrem kovových a zlatých čiar použitých v samotnom produkte je prvok scény konštruovaný tak, aby vykompenzoval vojnový dojem z šachu, a pomocou koordinácie javiskového osvetlenia vytvárame dym a svetlo z vojny.

Sochárstvo

Atgbeyond

Sochárstvo Xi'an sa nachádza na východisku Veľkej hodvábnej cesty. V procese tvorivého výskumu umenia kombinujú modernú povahu hotelovej značky Xi'an W, osobitnú históriu a kultúru Xi'an a nádherné umelecké príbehy dynastie Tang. Pop v kombinácii s graffiti sa stal umeleckým vyjadrením hotela W, ktorý mal hlboký vplyv.

Yong Rebranding Prístavu

Hak Hi Kong

Yong Rebranding Prístavu V návrhu sa používajú tri koncepcie na prestavbu systému CI pre rybársky prístav Yong-An. Prvým je nové logo, ktoré vytvára špecifický vizuálny materiál extrahovaný z kultúrnych charakteristík komunity Hakka. Ďalším krokom je opätovné vyšetrenie zábavného zážitku, potom vytvorte dve maskotské postavy, ktoré budú reprezentovať a nechajú ich objaviť sa v nových atrakciách, ktoré povedú turistov do prístavu. V neposlednom rade, umiestnenie deviatich miest vo vnútri, obklopenie zábavnými aktivitami a chutnou kuchyňou.

Výstava

Tape Art

Výstava V roku 2019 Taipei vyvolala vizuálna skupina liniek, farebných kúskov a fluorescencie. Bola to výstava Tape That Art, ktorú organizovali FunDesign.tv a Tape That Collective. V 8 inštaláciách páskového umenia bolo predstavených množstvo projektov s neobvyklými nápadmi a technikami, ktoré predstavili vyše 40 páskových obrazov, spolu s videami o umeleckej práci v minulosti. Pridali tiež brilantné zvuky a svetlo, vďaka ktorým sa udalosť stala pohlcujúcim umeleckým prostredím a materiály, ktoré použili, zahŕňali látkové pásky, lepiace pásky, papierové pásky, baliace príbehy, plastové pásky a fólie.

Kaderníctvo

Vibrant

Kaderníctvo Zachytávajúc podstatu botanického obrazu bola v uličke vytvorená obloha. Okamžite víta hostí, aby sa vyhrali pod davom a privítali ich od vchodu. Zúžené usporiadanie sa pozerá ďalej do priestoru a rozširuje sa smerom nahor s podrobnými zlatými dotykmi. Botanické metafory sú stále žiarivo vyjadrené v celej miestnosti, nahrádzajúce rušný hluk vychádzajúci z ulíc, a tu sa stáva tajná záhrada.

Súkromné Bývanie

City Point

Súkromné Bývanie Projektant hľadal inšpiráciu z mestskej krajiny. Krajina hektického mestského priestoru sa tak „rozšírila“ na obytný priestor, ktorý charakterizoval projekt metropolitnou témou. Tmavé farby boli zvýraznené svetlom, aby vytvorili nádherné vizuálne efekty a atmosféru. Prijatím mozaiky, obrazov a digitálnych výtlačkov s výškovými budovami sa do interiéru dostal dojem moderného mesta. Návrhár vynaložil veľké úsilie na územné plánovanie, najmä so zameraním na funkčnosť. Výsledkom bol štýlový a luxusný dom, ktorý bol dostatočne priestranný na to, aby slúžil 7 ľuďom.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.