Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rodinný Park

Hangzhou Neobio

Rodinný Park Na základe pôvodného usporiadania nákupného centra bol rodinný park Hangzhou Neobio rozdelený do štyroch hlavných funkčných oblastí, z ktorých každá mala viacero doplnkových priestorov. Pri tomto rozdelení sa brali do úvahy vekové skupiny, záujmy a správanie detí, pričom sa zároveň kombinovali funkcie pre zábavu, vzdelávanie a odpočinok počas aktivít rodič - dieťa. Vďaka rozumnej cirkulácii v priestore je komplexný rodinný park, ktorý integruje zábavné a vzdelávacie aktivity.

Plavecký Klub

Loong

Plavecký Klub Trendom je kombinácia obchodu orientovaného na služby s novými obchodnými formami. Dizajnér experimentálne integruje pomocné funkcie projektu s hlavným predmetom podnikania, znovu optimalizuje hlavné funkcie športového tréningu rodič-dieťa a stavia projekt do komplexného priestoru pre plávanie a športové vzdelávanie, integrujúci zábavu a voľný čas.

Detský Klub

Meland

Detský Klub Celý projekt zavŕšil vynikajúce vyjadrenie tematického krytého detského ihriska rodičom a dieťaťom, ktoré preukázalo vysoký stupeň úplnosti a konzistentnosti v racionálnom a priestorovom rozprávaní. Subtílny dizajn linky spája rôzne funkčné oblasti a uvedomuje si racionálnosť tokov návštevníkov. Rozprávanie o priestore zase spája rôzne priestory prostredníctvom úplného zápletku a vedie spotrebiteľa k zážitku z úžasnej cesty interakcie rodič-dieťa.

Byt

Home in Picture

Byt Projekt je životným priestorom vytvoreným pre štvorčlennú rodinu s dvoma deťmi. Atmosféra snov, ktorú vytvára domáci dizajn, pochádza nielen z rozprávkového sveta vytvoreného pre deti, ale aj z futuristického zmyslu a duchovného šoku, ktorý predstavuje výzva pre tradičné bytové zariadenie. Návrhár, ktorý nebol viazaný rigidnými metódami a vzormi, rozpadol tradičnú logiku a predstavil novú interpretáciu životného štýlu.

Dizajn Bytového Interiéru

Inside Out

Dizajn Bytového Interiéru Architektonický dizajnér prvý nezávislý projekt samostatného interiéru, ktorý vybral zmes japonského a severského nábytku, aby vytvoril pohodlnú a príjemnú atmosféru. Drevo a tkanina sa prevažne používajú v celom byte s minimálnym osvetlením. Koncept „Inside Out“ drevená škatuľka odhalená s prepojeným dreveným vchodom a chodbou, zatiaľ čo bola otvorená do obývacej izby ako "Vnútri". predstaví knihy a umelecké diela s miestnosťami označenými ako „Vonku“. vrecko priestorov slúžiacich na bývanie.

Ústredie

Nippo Junction

Ústredie Ústredie Nippo je vybudované na viacvrstvovom križovatke mestskej infraštruktúry, rýchlostnej cesty a parku. Nippo je vedúcou spoločnosťou v cestnom staviteľstve. Vymedzujú Michi, čo v japončine znamená „street“, ako základ svojej koncepcie dizajnu ako „to, čo spája rôzne komponenty“. Michi spája budovu s mestským kontextom a tiež spája jednotlivé pracovné priestory medzi sebou. Michi bol vylepšený tak, aby vytvoril kreatívne spojenia a realizoval križovatku Miesto jedinečného pracoviska možné iba tu v Nippo.