Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier

Xtreme Lip-Shaper® System

Instantné Zariadenie Na Zväčšenie Pier Systém Xtreme Lip-Shaper® je prvý klinicky overený bezpečný kozmetický prístroj na zväčšenie pier na svete. Používa 3 500-ročnú čínsku metódu „baňkovania“ - inými slovami saciu - v spojení s pokročilou technológiou riasenia rias na okamžité obrys a zväčšenie pier. Dizajn vytvára dych vyrážajúci spodný pysk s jednoduchým a dvojitým lalokom, rovnako ako Angelina Jolie. Užívatelia môžu vylepšiť hornú alebo dolnú peru osobitne. Dizajn je tiež postavený tak, aby zdvihol oblúky luku Cupid, vyplnil jamy na pery a zdvihol rohy starnúceho ústa. Vhodný pre obe pohlavia.

Sugarcubes

Two spoons of sugar

Sugarcubes Nápoje na čaj alebo pitie kávy nie sú len na uhasenie raz smädu. Je to obrad oddávania a zdieľania. Pridanie cukru do kávy alebo čaju môže byť také ľahké, ako si pamätáte rímske číslice! Či už potrebujete jednu lyžicu cukru alebo dve alebo tri, stačí si vybrať jednu z troch číslic vyrobených z cukru a vložiť ju do horúceho / studeného nápoja. Jediná akcia a váš účel je vyriešený. Žiadna lyžica, žiadne meranie, je to také jednoduché.

Toaleta Pre Psov

PoLoo

Toaleta Pre Psov PoLoo je automatická toaleta, ktorá pomáha psom biť v pokoji, aj keď je vonku mizerné. V lete 2008, počas dovolenky s plachtením s tromi rodinnými psami, vymyslel PoLoo kvalifikovaný námorník Eliana Reggiori. So svojou priateľkou Adnan Al Maleh navrhla niečo, čo pomôže nielen kvalite života psov, ale aj vylepšeniu majiteľom, ktorí sú starší alebo postihnutí a nemôžu sa v zimnom období dostať z domu von. Je to automatické, vyvarujte sa zápachu a ľahko sa používa, prenášajte, čistite a je ideálne pre tých, ktorí žijú v bytoch, pre majiteľov obytných automobilov a lodí, hotely a letoviská.

Birdhouse

Domik Ptashki

Birdhouse Z dôvodu monotónneho životného štýlu a nedostatku udržateľnej interakcie s prírodou človek žije v stave neustáleho zrútenia a vnútornej nespokojnosti, čo mu neumožňuje naplno si užívať život. Dá sa to opraviť rozšírením hraníc vnímania a získaním nových skúseností z interakcie človek-príroda. Prečo vtáky? Ich spievanie pozitívne ovplyvňuje ľudské duševné zdravie a tiež vtáky chránia životné prostredie pred hmyzím škodcom. Projekt Domik Ptashki je príležitosťou na vytvorenie užitočného susedstva a vyskúšanie roly ornitológa pozorovaním a starostlivosťou o vtáky.

Robot Pre Starostlivosť O Domáce Zvieratá

Puro

Robot Pre Starostlivosť O Domáce Zvieratá Cieľom dizajnéra bolo vyriešiť problémy v domácnostiach pre 1 osobu. Úzkostné poruchy a fyziologické problémy psích zvierat sú spôsobené dlhodobou neprítomnosťou správcov. Ošetrovatelia zdieľali svoje malé životné prostredie so spoločenskými zvieratami, čo spôsobilo hygienické problémy. Inšpirovaný z bodov bolesti, dizajnér prišiel s ošetrovacím robotom, ktorý 1. hrá a spolupracuje so spoločenskými zvieratami tým, že vyhodí dobroty, 2. čistí prach a drobky po vnútorných činnostiach a 3. prijíma zápach a vlasy, keď sprievodné zvieratá berú odpočinku.

Kočičí Nábytok

Polkota

Kočičí Nábytok Ak máte mačku, pravdepodobne ste pri výbere domu pre ňu mali najmenej dva z týchto troch problémov: nedostatok estetiky, udržateľnosti a pohodlia. Tento závesný modul však tieto problémy rieši kombináciou troch faktorov: 1) Minimalistický dizajn: jednoduchosť formy a variabilita farebného dizajnu; 2) Ekologické: drevný odpad (piliny, hobliny) je bezpečný pre zdravie mačky a jej majiteľa; 3) Univerzálnosť: moduly sú navzájom kombinované, čo vám umožňuje vytvoriť samostatný byt pre mačky vo vašom dome.