Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mobilná Aplikácia

DeafUP

Mobilná Aplikácia DeafUP spúšťa význam vzdelania a odbornej praxe pre nepočujúcich vo východnej Európe. Vytvárajú prostredie, v ktorom sa profesionáli sluchu a nepočujúci študenti môžu stretnúť a spolupracovať. Spolupráca bude prirodzeným spôsobom, ako posilniť a motivovať nepočujúcich ľudí, aby sa stali aktívnejšími, aby si zvýšili svoj talent, naučili sa nové zručnosti, zmenili.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Rovnako ako vývoj dizajnu písacích strojov ukazuje premenu z vysoko komplexnej vizuálnej formy na čistú, jednoduchú geometrickú formu, Qwerty-element je stelesnením sily, symetrie a jednoduchosti. Konštruktívne oceľové časti vyrobené rôznymi remeselníkmi sú charakteristickým vizuálnym prvkom produktu, ktorý dodáva vrecku architektonický vzhľad. Základnou zvláštnosťou tašky sú dva kľúče písacích strojov, ktoré sú vyrobené a zostavené samotnou dizajnérkou.

Dámska Kolekcia

Macaroni Club

Dámska Kolekcia Zbierka, Macaroni Club, je inšpirovaná makarónmi z polovice 18. storočia, ktoré ich spájajú s ľuďmi závislými na dnešnom logu. Macaroni bol výraz pre mužov, ktorí prekročili bežné módy v Londýne. Boli to logo mánie z 18. storočia. Cieľom tejto zbierky je ukázať silu loga od minulosti po súčasnosť a vytvára Macaroni Club ako samostatnú značku. Detaily dizajnu sú inšpirované maškarskými kostýmmi z roku 1770 a súčasným módnym trendom s extrémnymi objemami a dĺžkou.

Webová Stránka

Tailor Made Fragrance

Webová Stránka Vôňa šitá na mieru sa zrodila zo skúseností talianskej spoločnosti špecializujúcej sa na vývoj a výrobu primárnych obalov pre vône, starostlivosť o pleť, farebné kozmetické výrobky a vône pre domácnosti. Úlohou spoločnosti Webgriffe bolo podporovať zákaznícku obchodnú stratégiu navrhovaním riešenia, ktoré uprednostňovalo povedomie o značke, a spustením novej obchodnej jednotky zameranej na to, aby používatelia mohli vytvárať svoj jedinečný a plne prispôsobený parfum, ktorý predstavuje krok zo širokého procesu priemyselného rastu a segmentácia ponuky B2B.

Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentný hybrid, ktorý integruje domáci interiér s eleganciou a štýlom. Prináša humanizovanú technológiu a inováciu prostredníctvom funkcií, regulácie teploty a čistenia vzduchu, osvetlenia a vázy do dekorácie miestnosti. Blaho prichádza prostredníctvom senzorov, ktoré dokážu odčítať prostredie a udržiavať miestnu teplotu a vlhkosť stabilnú, podľa predchádzajúceho nastavenia, vyrobeného spoločnosťou MideaApp.

Autonómny Mobilný Robot

Pharmy

Autonómny Mobilný Robot Autonómny navigačný robot pre logistiku nemocníc. Je to produktový servisný systém, ktorý zaisťuje bezpečné a efektívne dodávky, znižuje šance zdravotníckeho pracovníka na chorobu a obmedzuje pandemické choroby medzi nemocničným personálom a pacientmi (COVID-19 alebo H1N1). Dizajn pomáha zvládnuť dodávky do nemocnice s ľahkým prístupom a bezpečnosťou pomocou nekomplikovanej interakcie používateľa pomocou priateľskej technológie. Robotické jednotky majú schopnosť autonómneho pohybu do vnútorného prostredia a majú synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, sú schopné robotickej tímovej spolupráce.