Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Továreň

Shamim Polymer

Továreň Závod potrebuje udržiavať tri programy vrátane výrobného zariadenia a laboratória a kancelárie. Nedostatok definovaných funkčných programov v týchto typoch projektov je príčinou ich nepríjemnej priestorovej kvality. Tento projekt sa snaží vyriešiť tento problém využitím prvkov obehu na rozdelenie nesúvisiacich programov. Dizajn budovy sa točí okolo dvoch prázdnych priestorov. Tieto prázdne priestory vytvárajú príležitosť na oddelenie funkčne nesúvisiacich priestorov. Zároveň pôsobí ako stredné nádvorie, kde sú všetky časti budovy navzájom prepojené.

Interiérový Dizajn

Corner Paradise

Interiérový Dizajn Keďže sa pozemok nachádza na rohovom pozemku v rušnom meste, ako môže nájsť pokoj v hlučnej štvrti pri zachovaní výhod podlahy, priestorovej praktickosti a architektonickej estetiky? Táto otázka spôsobila, že dizajn bol na začiatku dosť náročný. Aby sa výrazne zvýšilo súkromie v obydlí pri zachovaní dobrého osvetlenia, vetrania a podmienok hĺbky poľa, navrhol dizajnér odvážny návrh, vybudovať interiérovú krajinu. Teda postaviť trojpodlažnú kubickú budovu a presunúť predné a zadné dvory do átria. , na vytvorenie zelene a vodnej krajiny.

Obytný Dom

Oberbayern

Obytný Dom Dizajnér verí, že hĺbka a význam priestoru žijú v udržateľnosti odvodenej od jednoty vzájomne prepojeného a spoluzávislého človeka, priestoru a prostredia; teda s obrovskými originálnymi materiálmi a recyklovaným odpadom sa koncept zhmotnil v dizajnérskom štúdiu, v kombinácii domova a kancelárie, pre dizajnový štýl koexistujúci s prostredím.

Konceptuálna Výstava

Muse

Konceptuálna Výstava Muse je experimentálny dizajnový projekt študujúci hudobné vnímanie človeka prostredníctvom troch inštalačných zážitkov, ktoré poskytujú rôzne spôsoby, ako zažiť hudbu. Prvý je čisto senzačný s použitím termoaktívneho materiálu a druhý zobrazuje dekódované vnímanie hudobnej priestorovosti. Posledným je preklad medzi notovým zápisom a vizuálnymi formami. Ľudia sú povzbudzovaní, aby interagovali s inštaláciami a skúmali hudbu vizuálne svojim vlastným vnímaním. Hlavným posolstvom je, že dizajnéri by si mali uvedomiť, ako ich vnímanie v praxi ovplyvňuje.

Identita Značky

Math Alive

Identita Značky Dynamické grafické motívy obohacujú učebný efekt matematiky v zmiešanom učebnom prostredí. Dizajn loga inšpirovali parabolické grafy z matematiky. Písmená A a V sú spojené súvislou čiarou, ktorá demonštruje interakciu medzi pedagógom a študentom. Vyjadruje posolstvo, že Math Alive vedie používateľov k tomu, aby sa stali múdrymi deťmi v matematike. Kľúčové vizuály predstavujú transformáciu abstraktných matematických pojmov do trojrozmernej grafiky. Úlohou bolo vyvážiť zábavné a pútavé prostredie pre cieľové publikum s profesionalitou ako značky vzdelávacích technológií.

Kolekcia Šperkov

Biroi

Kolekcia Šperkov Biroi je 3D tlačená séria šperkov, ktorá je inšpirovaná legendárnym fénixom z neba, ktorý sa vrhá do plameňov a znovuzrodí zo svojho vlastného popola. Dynamické línie tvoriace štruktúru a vzor Voronoi rozprestretý na povrchu symbolizujú fénixa, ktorý ožíva z horiacich plameňov a letí do neba. Vzor mení veľkosť, aby pretekal po povrchu, čo dáva štruktúre pocit dynamiky. Dizajn, ktorý sám o sebe predvádza sochársky vzhľad, dáva nositeľovi odvahu urobiť krok vpred tým, že vykreslí svoju jedinečnosť.