Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Osker

Kreslo Osker vás okamžite vyzýva, aby ste si sadli a relaxovali. Toto kreslo má veľmi výrazný a zakrivený dizajn, ktorý poskytuje charakteristické vlastnosti, ako sú dokonale spracované drevené stoličky, podrúčky z kože a odpruženie. Mnoho detailov a použitie vysoko kvalitných materiálov: koža a masívne drevo zaručujú moderný a nadčasový dizajn.

Dom

Zen Mood

Dom Zen Mood je koncepčný projekt zameraný na 3 kľúčové faktory: minimalizmus, prispôsobivosť a estetika. Jednotlivé segmenty sú spojené a vytvárajú rôzne tvary a použitia: môžu sa generovať domy, kancelárie alebo showroomy s použitím dvoch formátov. Každý modul bol navrhnutý s rozmermi 3,20 x 6,00 m usporiadanými v 19 m² do 01 alebo 02 podlaží. Prepravu zabezpečujú hlavne nákladné autá, ktoré môžu byť dodané a namontované za jeden deň. Je to jedinečný moderný dizajn, ktorý vytvára jednoduché, živé a kreatívne priestory umožnené čistou a industrializovanou konštruktívnou metódou.

Wayfinding Systém

Airport Bremen

Wayfinding Systém Moderný dizajn s vysokým kontrastom a jasné informácie Hirarchie odlišuje nový systém. Orientačný systém funguje rýchlo a pozitívne prispeje ku kvalite služieb, ktoré letisku poskytuje. Najdôležitejším prostriedkom pri použití nového písma, výrazného prvku so šípkou je zavedenie rôznych farieb s vysokým kontrastom. Jednalo sa najmä o funkčné a psychologické aspekty, ako je dobrá viditeľnosť, čitateľnosť a zaznamenávanie informácií bez bariér. Používajú sa nové hliníkové púzdra s moderným, optimalizovaným podsvietením LED. Boli pridané signálne veže.

Umývadlový Nábytok

Eva

Umývadlový Nábytok Inšpirácia dizajnéra vychádza z minimálneho dizajnu a jeho použitia ako tichého, ale osviežujúceho prvku do kúpeľňového priestoru. Vyplývalo to z výskumu architektonických foriem a jednoduchého geometrického objemu. Povodie by mohlo byť potenciálne prvkom, ktorý definuje rôzne priestory v okolí a súčasne v jeho strede. Je veľmi ľahko použiteľný, čistý a odolný tiež. Existuje niekoľko variantov vrátane samostatného osadenia, sedenia na stene a pripevnenia na stenu, ako aj jednoduchého alebo dvojitého umývadla. Zmeny farby (farby RAL) pomôžu integrovať dizajn do priestoru.

Koncept Balenia

Faberlic Supplements

Koncept Balenia V modernom svete sú ľudia neustále vystavení agresívnym účinkom vonkajších negatívnych faktorov. Zlá ekológia, rušný rytmus života v megalopolízach alebo stresoch vedie k zvýšenému zaťaženiu tela. Na normalizáciu a zlepšenie funkčného stavu tela sa používajú doplnky. Hlavnou metaforou tohto projektu sa stala schéma zlepšovania pohody človeka pomocou doplnkov. Hlavný grafický prvok tiež opakuje tvar písmena F - prvého písmena v značke.

Dom

Dezanove

Dom Inšpirácia architekta prišla z regenerovaného eukalyptového dreva „bateas“. Jedná sa o platformy na výrobu mušlí v ústiach riek, ktoré tvoria veľmi dôležitý miestny priemysel v španielskej Ria da Arousa. V týchto platformách sa používa eukalyptové drevo av tomto regióne existujú rozšírenia tohto stromu. Vek dreva nie je skrytý a rôzne vonkajšie a vnútorné plochy dreva sa používajú na vytváranie rôznych pocitov. Dom sa snaží vypožičať si tradíciu okolia a odhaliť ich prostredníctvom príbehu rozprávaného v dizajne a detailoch.