Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náhrdelník

Extravaganza

Náhrdelník Elegantná koláž inšpirovaná límcami, starými dekoráciami krku, ktoré môžete vidieť na mnohých krásnych obrazoch XVI a XVII storočia. Vyznačuje sa moderným a moderným dizajnom, zjednodušuje typický štýl ruffov a snaží sa ho urobiť moderným a moderným. Sofistikovaný efekt, ktorý dáva užívateľovi eleganciu a používa čierne alebo biele farby, umožňuje množstvo kombinácií s moderným a čistým dizajnom. Jednodielny náhrdelník, pružný a ľahký. Je to vzácny materiál, ale s vysoko pôsobivým dizajnom, vďaka ktorému nie je tento klenot len šperkom, ale aj novou ozdobou tela.

Program Udalostí Dizajnu

Russian Design Pavilion

Program Udalostí Dizajnu výstavy, súťaže návrhov, workshopy, vzdelávacie konzultačné a vydavateľské projekty zamerané na propagáciu ruských dizajnérov a značiek v zahraničí. Naše aktivity stimulujú rusky hovoriacich dizajnérov, aby si prostredníctvom medzinárodných projektov zdokonalovali svoje vedomosti a zručnosti a pomohli im pochopiť ich úlohu v komunite dizajnérov, ako propagovať a zvyšovať konkurencieschopnosť svojich výrobkov a vytvárať skutočné inovácie.

Paravent

Positive and Negative

Paravent Je to produkt, ktorý slúži súčasne ako funkcia a krása, okorenený nádychom kultúry a koreňov. „Pozitívny a negatívny“ paravant slúži ako nastaviteľná a mobilná bariéra v oblasti súkromia, ktorá nevyčnieva alebo neporušuje priestor. Islamský motív dáva čipkovaný efekt, ktorý je odpočítaný a naopak od materiálu Corian / Resin. Podobne ako jin-jang, vždy je v dobrom vždy niečo dobré a v dobrom vždy trochu zlé. Keď slnko zapadá na „pozitívny a negatívny“, je to skutočne jeho žiarivý moment a geometrické tiene maľujú miestnosť.

Kokteil Bar

Gamsei

Kokteil Bar Keď sa Gamsei otvoril v roku 2013, hyper-lokalizmus sa dostal do oblasti praxe, ktorá sa dovtedy obmedzovala hlavne na jedlá. V Gamsei sú prísady do koktailov buď divoko pástené alebo pestované miestnymi artézskymi farmármi. Interiér baru je jasným pokračovaním tejto filozofie. Rovnako ako koktaily, aj Buero Wagner obstarával všetky materiály na miestnej úrovni a úzko spolupracoval s miestnymi výrobcami pri výrobe riešení na mieru. Gamsei je úplne integrovaný koncept, vďaka ktorému sa z pitia koktailu stáva nový zážitok.

Balenie Z Morských Plodov

PURE

Balenie Z Morských Plodov Koncept tohto nového produktu je „bez“. Zjednodušene povedané, vytvorili sme nezvyčajne uvoľnený dizajn. Typicky pre konzervované morské plody sú tmavé a preplnené obaly, náš dizajn je „bez akýchkoľvek“ optických predradníkov. Na druhej strane je tento sortiment určený aj pre alergikov a ľudí citlivých na potraviny. Tak to vyzerá takmer úmyselne nejaký druh lekárstva. Predaj sa začal v januári 2013 a je mimoriadne úspešný. Spätná väzba maloobchodného podniku je: Čakali sme veľmi dlho na dobre vyzerajúci a premyslený koncept. Zákazník to bude milovať.