Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

Calendar 2014 “Farm”

Kalendár Zostava súpravy papierových remesiel Farm sa ľahko zostavuje. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nožnice. Zostavte ich spojením častí rovnakou značkou. Každé zviera bude dvojmesačný kalendár. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.

Multiaxiálny Systém Záclonovej Steny

GLASSWAVE

Multiaxiálny Systém Záclonovej Steny Multiaxiálny závesový systém GLASSWAVE otvára dvere väčšej flexibilite pri navrhovaní sklenených stien pre hromadnú výrobu. Tento nový koncept v stenách opony je založený na princípe vertikálnych stĺpikov s valcovými, skôr ako pravouhlými profilmi. Tento definitívne inovatívny prístup znamená, že je možné vytvárať štruktúry s viacsmernými pripojeniami, čo zvyšuje desaťnásobné možné geometrické kombinácie v zostave sklenených stien. GLASSWAVE je nízkopodlažný systém určený pre trh s charakteristickými budovami s tromi alebo menej poschodiami (majestátne haly, showroomy, predsieň atď.)

Maloobchodný Dizajn Interiéru

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Maloobchodný Dizajn Interiéru Klient hľadá kreatívny dizajn, ktorý dobre reprezentuje značku. Názov „Hiveometrický“ je tvorený dvoma slovami „úľ“ a „geometrický“, ktoré jednoducho rozprávajú hlavný koncept a vizualizujú dizajn. Dizajn je inšpirovaný hrdinským produktom značky, voštinovým elektrickým sporákom. Je navrhnutý ako zoskupenie voštín, prvky steny a stropu v elegantných povrchoch plynule spájajú a vzájomne pôsobia na zložité geometrické tvary. Čiary sú jemné a čisté a výsledkom je elegantný moderný vzhľad, ktorý symbolizuje nekonečnú fantáziu a kreativitu.

Koncept Firemnej Architektúry

Pharmacy Gate 4D

Koncept Firemnej Architektúry Kreatívny koncept je založený na kombinácii materiálnych a nehmotných komponentov, ktoré spolu vytvárajú mediálnu platformu. Stred tejto platformy je charakterizovaný nadrozmernou misou ako symbolom pre abstraktný alchýmický pohár, nad ktorým sa premieta holografický diagram plávajúceho reťazca DNA. Tento hologram DNA, ktorý v skutočnosti predstavuje slogan „Promise for Life“, sa pomaly točí a naznačuje ľahkosť života bez príznakov ľudského organizmu. Rotujúci hologram DNA predstavuje nielen tok života, ale aj vzťah medzi svetlom a samotným životom.

Kalendár

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendár Botanical Life je kalendár zdôrazňujúci krásny rastlinný život v jednom liste. Otvorte plachtu a položte ju na základňu, aby ste si mohli vychutnať rôzne kontextové okná rastlín. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.

Karta Správ

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Správ Listy sú karty správ s motívmi vysúvacích listov. Rozjasnite svoje správy výrazným dotykom sezónnej zelene. Dodáva sa v sérii štyroch rôznych kariet so štyrmi obálkami. Kvalitné vzory majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu Life with Design.