Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náhrdelník A Brošňa

I Am Hydrogen

Náhrdelník A Brošňa Dizajn je inšpirovaný neoplatonickou filozofiou makrokozmu a mikrokozmu, ktorý vidí rovnaké vzory reprodukované na všetkých úrovniach vesmíru. Náhrdelník, ktorý odkazuje na zlatý pomer a sekvenciu fibonacci, má matematický dizajn, ktorý napodobňuje vzory fylotaxis pozorované v prírode, ako je to vidieť na slnečniciach, sedmokráskach a rôznych ďalších rastlinách. Zlatý torus predstavuje Vesmír obalený látkou časopriestoru. „Ja som vodík“ súčasne predstavuje model „Univerzálnej konštanty dizajnu“ a model samotného Vesmíru.

Bytový Dom

Trish House Yalding

Bytový Dom Dizajn domu sa vyvinul v priamej reakcii na lokalitu a jej umiestnenie. Štruktúra budovy je zostavená tak, aby odrážala okolité lesy, pričom zhrabané stĺpy predstavujú nepravidelné uhly kmeňov stromov a konárov. Veľké plochy skla vyplňujú medzery medzi štruktúrou a umožňujú vám oceniť krajinu a prostredie, akoby ste vykukovali z kmeňa a konárov stromov. Tradičné Kentish čierne a biele weatherboarding predstavuje lístie omotanie budovy a obklopujúce priestory vnútri.

Košelové Balenie

EcoPack

Košelové Balenie Toto košelové balenie sa od seba odlišuje od konvenčných obalov bez použitia plastov. Použitím existujúceho toku odpadu a výrobným procesom je tento produkt nielen veľmi jednoduchý na výrobu, ale je tiež veľmi ľahko likvidovateľný, primárny materiál kompostovaný na nič. Produkt môže byť najprv lisovaný a potom identifikovaný značkou spoločnosti pomocou vysekávania a tlače, aby sa vytvoril jedinečný štrukturálny produkt, ktorý vyzerá a cíti sa veľmi odlišne a zaujímavo. Estetika a používateľské rozhranie sa považovali za rovnako dôležité ako udržateľnosť produktu.

Oficiálny Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiálny Obchod, Maloobchod Koncepcia dizajnu obchodu je založená na zážitku zo Santiaga Bernabeu, zameraného na zážitok z nakupovania a vytváranie dojmu. Je to koncept, ktorý zároveň vyznamenáva, chváli a zvečňuje klub a uvádza, že úspechy boli výsledkom talentu, úsilia, boja, obetavosti a odhodlania. Súčasťou projektu je koncepčný dizajn a komerčná implementácia, branding, balenie, grafické linky a dizajn priemyselného nábytku.

Konzola

Qadem Hooks

Konzola Qadem Hooks je umelecké dielo s funkciou konzoly inšpirovanou prírodou. Skladá sa z rôznych maľovaných zelených starých háčikov, ktoré sa spolu s Qadem (chrbát starého dreveného mula) použili na prepravu pšenice z jednej dediny do druhej. Háčiky sú pripevnené ako základňa k starej doske Theather Thresher Board a dokončené so sklenenou doskou hore.

Nádoba Na Korenie

Ajorí

Nádoba Na Korenie Ajorí je kreatívne riešenie na organizovanie a uchovávanie rôznych korenín, korenín a korenín, ktoré uspokoja a prispôsobí rôzne kulinárske tradície každej krajiny. Vďaka elegantnému organickému dizajnu sa jedná o sochársky kúsok, ktorého výsledkom je vynikajúca ozdoba, ktorá sa odráža ako konverzačný štartér okolo stola. Dizajn balenia je inšpirovaný cesnakovou pokožkou a stáva sa jedinečným návrhom ekologického balenia. Ajorí je ekologický dizajn planéty, inšpirovaný prírodou a vyrobený výlučne z prírodných materiálov.