Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výskumná Značka

Pain and Suffering

Výskumná Značka Tento návrh skúma utrpenie v rôznych vrstvách: filozofické, sociálne, lekárske a vedecké. Z môjho osobného hľadiska, že utrpenie a bolesť má mnoho tvárí a foriem, filozofických a vedeckých, som si vybral humanizáciu utrpenia a bolesti ako svoj základ. Študoval som analógie symbiotického charakteru a symbiotického v ľudských vzťahoch az tohto výskumu som vytvoril postavy, ktoré vizuálne znázorňujú symbiotické vzťahy medzi utrpením a utrpeným a medzi bolesťou a utrpením. Tento návrh je experimentom a divák je predmetom.

Digitálne Umenie

Surface

Digitálne Umenie Éterická povaha diela vedie k niečomu hmatateľnému. Myšlienka vychádza z použitia vody ako prvku na sprostredkovanie koncepcie povrchovej úpravy a bytia povrchu. Dizajnér má fascináciu tým, že sa stal našou identitou a úlohou, ktorú v tomto procese zohrávajú. Pre neho „povrchujeme“, keď ukazujeme niečo zo seba.

Kanvica A Šálky

EVA tea set

Kanvica A Šálky Táto zvodne elegantná čajová kanvica so zodpovedajúcimi pohárikmi má dokonalý nalievanie a je potešením zúčastniť sa. Nezvyčajný tvar tohto čajového kvetináča s výlevkou, ktorý sa mieša z tela, sa zvlášť dobre hodí na dobré nalievanie. Poháre sú všestranné a hmatové, aby sa vo vašich rukách uhnízali rôznymi spôsobmi, pretože každý má svoj vlastný prístup k držaniu pohára. K dispozícii v lesklej bielej farbe so strieborným prsteňom alebo čiernym matným porcelánom s lesklým bielym vekom a bielymi obrúbkami. Vnútorný filter z nehrdzavejúcej ocele. ROZMERY: čajník: 12,5 x 19,5 x 13,5 šálok: 9 x 12 x 7,5 cm.

Hodiny

Zeitgeist

Hodiny Hodiny sa odrážajú oditgeist, ktorý je spojený s inteligentnými, technickými a odolnými materiálmi. High-tech tvár produktu je predstavovaná polopriepustným karbónovým telom a zobrazením času (ľahké otvory). Uhlík nahrádza kovovú časť ako pamiatku minulosti a zdôrazňuje funkčnú časť hodín. Absencia centrálnej časti ukazuje, že inovatívny LED indikátor nahrádza klasický hodinový mechanizmus. Mäkké podsvietenie sa dá nastaviť podľa obľúbenej farby jeho majiteľa a svetelný senzor bude monitorovať intenzitu osvetlenia.

Robotické Vozidlo

Servvan

Robotické Vozidlo Je to projekt servisného vozidla pre hospodárstvo založené na zdrojoch, ktorý tvorí sieť s inými vozidlami. Jednotný systém umožňuje vzájomnú komunikáciu, čo zvyšuje efektívnosť prepravy cestujúcich, ako aj zvýšenie efektívnosti v dôsledku pohybu v cestnom vlaku (zníženie faktora FX, vzdialenosť medzi vozidlami). Auto má bezpilotnú kontrolu. Vozidlo je symetrické: lacné na výrobu. Má štyri otočné motorové kolesá a možnosť spätného chodu: manéver s veľkými rozmermi. Nastupovanie do lietadla zlepšuje komunikáciu cestujúcich.

Feeder

Food Feeder Plus

Feeder Krmivo Feed Plus Plus pomáha deťom nielen jesť samo, ale tiež znamená väčšiu nezávislosť rodičov. Dojčatá sa dokážu samy držať a cmúľať a žuť po tom, čo ste rozdrvili jedlo rodičov. Krmivo Food Feeder Plus je vybavené väčším pružným silikónovým vakom, ktorý uspokojí rastúcu chuť k jedlu detí. Je to nevyhnutná výživa a umožňuje malým deťom bezpečne skúmať a vychutnať si čerstvé pevné jedlo. Potraviny nemusia byť očistené. Jedlo jednoducho vložte do silikónového vaku, zatvorte západku a deti sa môžu tešiť z vlastného kŕmenia čerstvým jedlom.