Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucety

Electra

Faucety Electra, ktorá nemá samostatnú rukoväť, láka každého vďaka svojej elegancii a inteligentnému vzhľadu je pre kuchyne rozhodujúca. Stiahnuteľný digitálny umývadlový mixér poskytuje používateľom voľnosť pohybu v kuchyniach a ponúka dve rôzne funkcie toku. Elektronická podložka umožňuje prístup k všetkým funkciám v prednej oblasti zariadenia Electra, a to buď v prípade, že je sprej vložený do výlevky, alebo v ruke pomocou iba špičky prsta, ktorú môžete ovládať.

Faucety

Electra

Faucety Spoločnosť Electra, ktorá sa v sektore armatúry považuje za zástupcu digitálneho použitia, kombinuje technológiu s dizajnom s cieľom zdôrazniť dizajn digitálneho veku. Tlačidlá s dotykovým displejom spoločnosti Electra ponúkajú používateľom ergonomickejšie riešenie. „Eco Mind“ z kohútikov poskytuje užívateľovi maximálnu účinnosť pri šetrení. Táto vlastnosť pridáva hodnotu najmä budúcim generáciám

Pouličná Lavička

Ola

Pouličná Lavička Táto lavica, navrhnutá podľa stratégií ekologického dizajnu, posunie pouličný nábytok na novú úroveň. Rovnako ako doma v mestskom alebo prírodnom prostredí, tekutinové línie vytvárajú rôzne možnosti sedenia na jednej lavici. Používané materiály sú recyklovaný hliník pre základňu a oceľ pre sedadlo, vybrané pre ich recyklovateľné a trvanlivé vlastnosti; má svetlý a odolný práškový poťah, ktorý je ideálny pre vonkajšie použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Navrhol v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.

Kohútik

Amphora

Kohútik Amphora série je navrhnutá tak, aby spájala minulosť a budúcnosť a dáva šancu zažiť základné a funkčné formy staroveku. Nebolo ľahké, ako dnes dosiahnuť dosiahnuteľnú vodu z nášho životného zdroja. Neobvyklá forma kohútiku pochádza z minulých storočí, ale jeho kazeta na úsporu vody prináša zajtra. Vodovodný kohútik navrhnutý z uličných prameňov staroveku a prináša vašej kúpeľni estetiku.

Umývadlo

Serel Wave

Umývadlo Umývadlo SEREL Wave zaujme svoje miesto v moderných kúpeľniach s nominálnymi líniami, funkčnými riešeniami a pôsobivou kvalitou. Umývadlo SEREL Wave; Aj keď mení súčasné vnímanie dvojitého umývadla svojou jedinečnou formou misy, zahŕňa aj používanie dospelých a detí spolu s estetickou formou. Okrem použitia ako detská panva poskytuje funkciu na čistenie a čistenie topánok, ktoré sa používajú v islamskej kultúre. Všeobecným prístupom pri návrhu umývadla je modernizmus a funkcionalizmus. Tento prístup tak dôležito ovplyvňuje dizajn.

Kúpeľňová Súprava

LOTUS

Kúpeľňová Súprava Odraz do kúpeľní Lotus Flowers ... Lotus kúpeľňa bola implementovaná inšpirovaním tvaru listov lotosového kvetu Zhou Dunyi, ktorý učí Konfuciusovu filozofiu: „Lotosový kvet sa mi páči, pretože rastie v blate a nikdy sa neznečistí,“ jeho diskurz. Lotus listy, sú odpudzovač nečistôt, ako je uvedené v tomto dokumente. Pri výrobe tejto série bola napodobnená listová štruktúra lotosového kvetu