Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bodové Svetlo

Thor

Bodové Svetlo Thor je LED bodové svietidlo, navrhnuté spoločnosťou Ruben Saldana, s veľmi vysokým tokom (až 4,700 lm), spotrebou iba 27 až 38 W (v závislosti od modelu) a dizajnom s optimálnym riadením teploty, ktoré využíva iba pasívne rozptyľovanie. To robí Thor vyniknúť ako jedinečný produkt na trhu. Thor má vo svojej triede kompaktné rozmery, pretože vodič je integrovaný do svietidla. Stabilita jeho ťažiska nám umožňuje nainštalovať toľko Thoru, koľko si želáme, bez toho, aby sme spôsobili naklonenie koľaje. Thor je LED bodové svietidlo ideálne pre prostredie so silnými požiadavkami na svetelný tok.

Olivová Miska

Oli

Olivová Miska OLI, vizuálne minimalistický objekt, bol koncipovaný na základe jeho funkcie, myšlienky skrývať jamy, ktoré vychádzajú z konkrétnej potreby. Sledoval pozorovania rôznych situácií, škaredosť jám a potrebu zvýšiť krásu olív. Ako dvojúčelové balenie bol Oli vytvorený tak, aby po otvorení zdôraznil faktor prekvapenia. Dizajnér bol inšpirovaný tvarom olivy a jeho jednoduchosťou. Výber porcelánu súvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použiteľnosťou.

Multifunkčný Stôl

Portable Lap Desk Installation No.1

Multifunkčný Stôl Táto inštalácia prenosného prenosného počítača typu Lap Desk č.1 je navrhnutá tak, aby používateľom poskytla flexibilný, univerzálny, sústredený a uprataný pracovný priestor. Stôl pozostáva z riešenia, ktoré šetrí priestor a upevňuje sa na stenu, a môže sa uložiť rovno proti stene. Stôl vyrobený z bambusu je odnímateľný z nástennej konzoly, čo užívateľovi umožňuje používať ho ako stolový stôl na rôznych miestach v domácnosti. Pracovný stôl tiež pozostáva z drážky naprieč hornou časťou, ktorá sa dá použiť ako stojan na telefón alebo tablet na zlepšenie používateľského zážitku z produktu.

Vodné A Liehové Poháre

Primeval Expressions

Vodné A Liehové Poháre Krištáľové poháre v tvare vajca so šikmým rezom. Jednoduchá kvapka sklovca, prírodná šošovka, zachytená v temperamentných krištáľových sklách, ktoré radostne kývajú na svojej zaoblenosti a zároveň si zachovávajú stabilitu vďaka premyslenému usporiadaniu materiálov. Ich hojdanie vytvára uvoľnenú a zábavnú atmosféru. Okuliare sa pri držaní diskrétne prispôsobia dlani. V symbióze s jemne navrhnutými, ručne vyrábanými táckami z vlašských orechov alebo xylitu - starovekého reziva. Doplnené elipsovitými vaničkami na vlašské orechy na tri alebo desať pohárov a podnos na jedlo. Misky sú otočné vďaka svojmu hladkému eliptickému tvaru.

Stolička

Tulpi-seat

Stolička Tulpi-design je holandské dizajnérske štúdio s nádychom nepredvídateľného, originálneho a hravého dizajnu pre vnútorné a vonkajšie prostredie s hlavným zameraním na verejný dizajn. Marco Manders získal medzinárodné uznanie svojim sídlom v Tulpi. Priťahujúce sedadlo Tulpi dodá farbu každému prostrediu. Je to ideálna kombinácia dizajnu, ergonómie a udržateľnosti s obrovským zábavným faktorom! Sedadlo Tulpi sa automaticky sklopí, keď jeho cestujúci vstane, čo zaručuje čisté a suché sedadlo pre ďalšieho používateľa! S otočením o 360 stupňov si sedadlo Tulpi umožňuje zvoliť si vlastný pohľad!

Mestské Osvetlenie

Herno

Mestské Osvetlenie Úlohou tohto projektu je navrhnúť mestské osvetlenie v súlade s teheránskym prostredím a príťažlivé pre občanov. Toto svetlo bolo inšpirované vežou Azadi: hlavným symbolom Teheránu. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby osvetľoval okolie a ľudí s vyžarovaním teplého svetla a aby vytvoril priateľskú atmosféru s rôznymi farbami.