Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viedol Slnečník

NI

Viedol Slnečník NI, inovatívna kombinácia slnečníka a záhradného horáka, je úplne nový dizajn stelesňujúci prispôsobivosť moderného nábytku. Očakáva sa, že NI Parasol bude integrovať klasický slnečník s všestranným osvetľovacím systémom a bude hrať priekopnícku úlohu pri zlepšovaní kvality prostredia na ulici od rána do noci. Proprietárny OTC snímajúci prsty (jednodotykový stmievač) umožňuje ľuďom ľahko nastaviť jas 3-kanálového osvetľovacieho systému. Jeho nízkonapäťový 12V LED ovládač poskytuje energeticky efektívny zdroj energie pre systém s viac ako 2000pcs 0,1W LED, ktoré generujú veľmi malé teplo.

Shisha, Hookah, Nargile

Meduse Pipes

Shisha, Hookah, Nargile Elegantné ekologické línie sú inšpirované podvodným morským životom. Rúrka shisha ako tajomné zviera ožije pri každej inhalácii. Moja myšlienka dizajnu bola odhaliť všetky zaujímavé procesy, ktoré sa odohrávajú v potrubí, ako je bublanie, prúdenie dymu, ovocná mozaika a hra svetiel. Dosiahla som to maximalizáciou podielu skla a hlavne zvýšením funkčnej oblasti na úroveň očí namiesto tradičných shisha rúrok, kde je takmer skrytá na úrovni zeme. Použitie skutočných kúskov ovocia vo vnútri skleneného korpusu na kokteily zvyšuje zážitok na novú úroveň.

Kúpeľňová Kolekcia

Up

Kúpeľňová Kolekcia Kolekcia kúpeľní navrhnutá Emanuele Pangrazi ukazuje, ako jednoduchý koncept môže priniesť inovácie. Prvou myšlienkou je zlepšiť pohodlie mierne naklonením roviny sedenia sanitárnej techniky. Táto myšlienka sa stala hlavnou témou dizajnu a je prítomná vo všetkých prvkoch kolekcie. Hlavná téma a prísne geometrické vzťahy dávajú kolekcii moderný štýl v súlade s európskym vkusom.

Stolička

5x5

Stolička Stolička 5x5 je typický projekt, pri ktorom sa obmedzenie považuje za výzvu. Sedadlo kresla a operadlo sú vyrobené z xilitu, ktorý sa dá veľmi ťažko tvarovať. Xilith je surovina, ktorá sa nachádza 300 metrov pod zemským povrchom a je spojená s uhlím. V súčasnosti sa väčšina suroviny vyhodí. Z environmentálneho hľadiska tento materiál vytvára odpad na zemskom povrchu. Preto sa myšlienka dizajnu stoličiek javila ako veľmi provokatívna a náročná.

Stoličky

Musketeers

Stoličky Jednoduchá. Elegantný. Funkčné. Mušketieri sú trojnohé stoličky vyrobené z kovu potiahnutého práškom, ohýbaného do tvaru s laserom rezanými drevenými nohami. Ukázalo sa, že základňa s tromi ramenami je geometricky stabilnejšia a má najmenšiu pravdepodobnosť kolísania ako štvorica. Vďaka vynikajúcej rovnováhe a funkčnosti je elegancia mušketierov vo svojom modernistickom vzhľade dokonalým kúskom vo vašej izbe. Zistite viac: www.rachelledagnalan.com

Podlahové Dlaždice

REVICOMFORT

Podlahové Dlaždice REVICOMFORT je odnímateľná a opakovane použiteľná podlaha. Rýchle a ľahké použitie. Pripravený k použitiu. Ideálne na prestavbu. V jednom produkte kombinuje technické vlastnosti porcelánových obkladačiek s celkovým telom, ekonomické výhody časovo úsporného zjednodušeného umiestnenia, ľahkú mobilitu a opakované použitie v rôznych priestoroch. REVICOMFORT je možné vykonať v niekoľkých kolekciách Revigrés: rôzne efekty, farby a povrchy.