Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Programátor Tachografov

Optimo

Programátor Tachografov Optimo je priekopnícky produkt s dotykovou obrazovkou na programovanie a kalibráciu všetkých digitálnych tachografov namontovaných na úžitkových vozidlách. Optimo sa zameriava na rýchlosť a jednoduchosť použitia a kombinuje bezdrôtovú komunikáciu, údaje o aplikácii produktov a množstvo rôznych pripojení snímačov do prenosného zariadenia pre použitie v kabíne vozidla a dielni. Navrhnuté pre optimálnu ergonómiu a flexibilné polohovanie. Jeho rozhranie riadené úlohami a inovatívny hardvér dramaticky zlepšujú užívateľský zážitok a programujú tachografy do budúcnosti.

Lodný Riadiaci Systém

GE’s New Bridge Suite

Lodný Riadiaci Systém Modulárny riadiaci systém spoločnosti GE je navrhnutý tak, aby vyhovoval veľkým aj ľahkým plavidlám, a poskytuje intuitívne ovládanie a jasnú vizuálnu spätnú väzbu. Nová technológia určovania polohy, riadiace systémy motora a monitorovacie zariadenia umožňujú presné manévrovanie lodí v stiesnených priestoroch a zároveň znižujú stres operátora, pretože zložité manuálne ovládanie sa nahrádza novou technológiou dotykovej obrazovky. Nastaviteľná obrazovka redukuje odrazy a optimalizuje ergonómiu. Všetky konzoly majú integrované držadlá na použitie v rozbúrenom mori.

Kabát Stojan

Lande

Kabát Stojan Stojan Coat bol navrhnutý ako vysoko dekoratívna a funkčná kancelárska socha, spojenie umenia a funkcie. Táto kompozícia bola navrhnutá ako estetická forma na ozdobenie kancelárskych priestorov a na ochranu dnes najznámejšieho firemného odevu, Blazera. Konečným výsledkom je veľmi energický a sofistikovaný kúsok. Výroba a maloobchodný predaj bol múdrym, silným a masovým výrobkom.

Led Závesná Lampa

Stratas.07

Led Závesná Lampa Vďaka vysokému štandardu spracovania a dokonalosti v každom detaile sa snažíme vytvoriť jednoduchý, čistý a nadčasový dizajn. Hlavne Stratas.07 s dokonale symetrickým tvarom absolútne dodržiava pravidlá tejto špecifikácie. Vstavaný LED modul Xicato XSM Artist Series má index farebného vykreslenia> / = 95, svietivosť 880 lm, výkon 17W, farebnú teplotu 3000 K - teplú bielu (2700 K / 4000 K k dispozícii na požiadanie) , Životnosť modulov LED je stanovená výrobcom s 50 000 hodinami - L70 / B50 a farba je stála počas celej životnosti (1 x krok MacAdams počas životnosti).

Elektrické Bicykel

ICON E-Flyer

Elektrické Bicykel Spoločnosti ICON a Vintage Electric spolupracovali na návrhu tohto nadčasového elektrického bicykla. ICON E-Flyer, navrhnutý a postavený v Kalifornii s nízkym objemom, sa oženil s designom vintage s modernými funkciami a vytvoril zreteľné a schopné riešenie osobnej dopravy. Medzi vlastnosti patrí rozsah 35 míľ, maximálna rýchlosť 22 MPH (35 MPH v závodnom režime!) A dvojhodinová doba nabíjania. Externý konektor USB a prípojný bod nabíjania, regeneratívne brzdenie a komponenty najvyššej kvality v celom rozsahu. www.iconelectricbike.com

Mestská Lavička

Eternity

Mestská Lavička Dvojmiestna lavica vyrobená z tekutého kameňa. Dve robustné jednotky poskytujú pohodlný a pohodlný zážitok zo sedenia a súčasne sa starajú o stabilitu systému. Konce lavice sú umiestnené tak, aby neutralizovali najmenší pohyb. Je to lavica, ktorá rešpektuje existujúcu infraštruktúru mestského prostredia. Zavádza sa jednoduchá inštalácia na mieste. Kotviace body už nie sú, jednoducho upustite a zabudnite. Dajte si pozor, Eighternity je blízko. Ó áno.