Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vnútorné Osvetlenie

Jordan Apotheke

Vnútorné Osvetlenie Funkčné svietidlá, ktoré podporujú výraznú architektúru interiéru lekárne, sú nenápadné v ich vzhľade a namiesto dizajnu svietidiel upozorňujú na svoj účinok svetla. Svietidlá pre základné osvetlenie sú integrované v závesných svietidlách, ktoré sledujú tvar nábytku, alebo sú namontované po stranách zaveseného stropu, pričom ho udržiavajú čo najďalej od stropov. Používatelia sa tak môžu zamerať na stopu svetla vedúcu lekárňou, pozostávajúcu z dlaždíc s podsvietením RGB-LED, ktoré zodpovedajú farbe podobne dynamicky podsvietených počítadiel.

Jedná Sa O Nástennú Toaletu Wc Panvica

SEREL Purity

Jedná Sa O Nástennú Toaletu Wc Panvica Zatiaľ čo toaletná miska Čistota vstupuje do dominancie mäkkých prechodov, zanecháva v prostredí aj jednoduché a minimálne vánok. Nielenže ovplyvňuje jeho užívateľa estetikou, ale stretáva sa aj s čistotou a nevinnosťou a rešpektuje prírodu. Všeobecným prístupom v dizajne súpravy poťahov sedadiel pre ľahko demontovateľné súpravy toaletných sedadiel s blokovacím mechanizmom sú funkčné ovládacie tlačidlá, ktoré sa vkladajú do vnútornej časti súpravy poťahov. Tlačidlá, s ktorými užívateľ kontaktuje, sú umiestnené na miestach, ktoré sa najťažšie znečistia, čo poskytuje ďalšiu výhodu z hľadiska hygieny.

Kúpeľňová Súprava

FRACTURE

Kúpeľňová Súprava Unikátny štýl keramickej sanitárnej keramiky, pozoruhodný dizajn línií zo zlomeného skla Komentár Deconstructivism ... Fracture Rozpad celistvosti komponentov štruktúry, hry na povrchoch, aby sa geometrické prvky, ako sú exteriéry výrobkov, a pohybujúce sa dekonštruktivistické štýl založený na séria ako príklad fraktúry Bien sa stretol s jednou z najpozoruhodnejších sérií.

Skrinka Na Večere

Baan

Skrinka Na Večere "baan" je druh skrinky, ktorá bola špeciálne navrhnutá na účely večere. Je to jedinečný vzhľad a sila je rozprávanie, ktoré súvisí s funkciou. Skrinkové systémy majú niekoľko charakteristických znakov. Rôzne funkcie a vlastnosti skrinky, ktoré sú oddelené príbehom, ako sú príbory a príručné skrinky, sú zastúpené krbom a komínom. Sklenené vína sú okrem toho reprezentované lustrom a stojan na misky je symbolizovaný schodiskom. Existujú štyri hlavné zložky domu, ktorými sú naratívne nápady.

Lampa

Muse

Lampa Inšpirovaní slovami „Vyhral budhizmus“ v tom zmysle, že v našom vesmíre nie sú absolútne kvality, „svetlu“ sme dali paradoxnú kvalitu tým, že sme mu dali „fyzickú prítomnosť“. Duch meditácie, ktorý podporuje, bol mocným zdrojom inšpirácie, ktorú sme použili pri tvorbe tohto produktu; stelesňujúce vlastnosti „času“, „hmoty“ a „svetla“ do jedného produktu.

Keramika

inci

Keramika Zrkadlo Elegance; Inci odráža krásu perly s čiernymi a bielymi možnosťami a je tou pravou voľbou pre tých, ktorí chcú odrážať vznešenosť a eleganciu priestorov. Linky Inci sa vyrábajú vo veľkostiach 30 x 80 cm a prenášajú bielu a čiernu eleganciu do obytných priestorov. Vyrobené pomocou technológie digitálnej tlače, trojrozmerného dizajnu.