Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolesový Nakladač

Arm Loader

Kolesový Nakladač Nakladač, ktorý väčšinou funguje na nerovnomernom základe, môže spôsobiť, že vodič zažije ťažkú chorobu z pohybu a tiež spôsobí, že sa bude cítiť rýchla únava. „ARM LOADER“ však umožňuje rozoznať súradnicové body na zemi a pomáha sedačke vodiča byť stabilný a nie mizerný. Preto pomáha vodičovi necítiť sa unavený a umožňuje im bezpečne vykonávať svoju prácu.

Usb Flash Disk

Frohne eClip

Usb Flash Disk eClip je prvá USB flash jednotka s kancelárskymi sponkami s metrickým pravítkom. Spoločnosť eClip získala ocenenie Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip je ľahký, hodí sa na kľúčenku a funguje ako kancelárska sponka na organizovanie vašich dokladov, príjmov a peňazí. eClip chráni osobné údaje, duševné vlastníctvo, údaje zamestnávateľa, lekárske údaje a obchodné tajomstvá pomocou bezpečnostného softvéru. Spoločnosť eClip bola navrhnutá spoločnosťou Frohne na Floride. Zlatý pamäťový konektor je odolný proti nárazom, poškriabaniu, vode, alkoholu, prachu, nehrdzavejúcim a elektromagnetickým.

Motorová Píla

Rotation Saw

Motorová Píla Motorová píla s otočnou rukoväťou. Táto reťaz má rukoväť, ktorá sa točí o 360 ° a zastavuje sa v preddefinovaných uhloch. Vo všeobecnosti ľudia rezajú stromy vodorovne alebo zvisle otáčaním píly v určitých uhloch alebo naklonením alebo naklonením častí tela. Nanešťastie píla často skĺzne z uchopenia používateľa alebo užívateľ musí pracovať v nevhodnej polohe, čo môže spôsobiť zranenie. Na kompenzáciu týchto nedostatkov je navrhovaná píla vybavená otočnou rukoväťou, takže užívateľ môže nastaviť uhly rezu.

Čajová Súprava

Wavy

Čajová Súprava Inšpirovaná travertínovou terasou v prírode, čajový set Wavy vám prinesie jedinečný čajový zážitok. Inovatívne rukoväte sú vyvinuté tak, aby pohodlne padli do vašich rúk. Zasunutím pohára do dlaní zistíte, že sa rozvíja ako lekno a vedie vás do chvíle pokoja.

Kreslo

Baralho

Kreslo Kreslo Baralho má výrazný moderný dizajn zložený z čistých tvarov a rovných čiar. Vyrobené zo záhybov a zvarov na brúsenej hliníkovej platni, toto kreslo vyniká výrazným uchytením, ktoré spochybňuje pevnosť materiálu. Dokáže spojiť v jednom prvku krásu, ľahkosť a presnosť čiar a uhlov.

Otvorený Riadový Systém

Osoro

Otvorený Riadový Systém Inovatívnym charakterom spoločnosti OSORO je kombinovať kvalitný sklovitý porcelán a jeho typickú lesklú pokožku slonovinovej farby s funkciou vhodnou na uchovávanie potravín v chladničke alebo mrazničke a na varenie v parnej rúre alebo mikrovlnnej rúre. Jednoduchý, modulárny tvar s rôznymi prvkami sa dá stohovať, aby sa šetril priestor, flexibilne sa kombinoval a uzavrel viacfarebným silikónovým O-Sealerom alebo O-konektorom, aby v ňom jedlo zostalo dobre utesnené. OSORO sa dá univerzálne používať, čo eliminuje potrebu nášho každodenného života.