Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetľovacie Predmety

Collection Crypto

Osvetľovacie Predmety Crypto je modulárna kolekcia osvetlenia, pretože sa môže rozširovať vertikálne aj horizontálne v závislosti od toho, ako sú rozmiestnené jednotlivé sklenené prvky, ktoré tvoria každú štruktúru. Myšlienka, ktorá inšpirovala dizajn, pochádza z prírody, pripomína najmä ľadové stalaktity. Zvláštnosť Crypto predmetov spočíva v ich žiarivom fúkanom skle, ktoré umožňuje svetlu šíriť sa do mnohých smerov veľmi jemným spôsobom. Výroba prebieha úplne ručným procesom a o tom, ako bude finálna inštalácia zložená, rozhoduje konečný užívateľ, zakaždým iným spôsobom.

Luster

Bridal Veil

Luster Tento umelecko - umelecký objekt so zapnutými svetlami. Priestranná izba so stropom zložitého profilu, napríklad kupovité oblaky. Luster sa zmestí do priestoru a plynulo tečie od prednej steny po strop. Krištáľovo biele listy smaltu v spojení s pružným ohýbaním tenkých trubíc vytvárajú obraz lietajúceho závoja po celom svete. Veľké množstvo svetlých a zlatých žiarov lietajúcich vtákov vytvára pocit priestrannosti a radosti.

Kuchynské Doplnky

KITCHEN TRAIN

Kuchynské Doplnky Používanie rôznych štýlov kuchynských nástrojov vytvára okrem vizuálneho otravovania aj nevhodné prostredie na varenie. V skratke som sa pokúsil vyrobiť zjednotenú sadu týchto obľúbených kuchynských doplnkov bežne používaných vo všetkých domoch. Tento dizajn bol inšpirovaný výlučne tvorivosťou. „Jednotná forma“ a „Príjemný vzhľad“ sú dve z jeho charakteristík. Okrem toho bude trh privítaný vďaka svojmu inovatívnemu vzhľadu. Pre výrobcu a zákazníka to bude príležitosť, aby sa 6 pomôcok nakúpilo v jednom balení.

Automatizovaný Imigračný Terminál

CVision MBAS 2

Automatizovaný Imigračný Terminál Program MBAS 2 bol navrhnutý tak, aby odolal povahe bezpečnostných produktov a minimalizoval zastrašovanie a strach z technologických aj psychologických aspektov. Jeho dizajn znovu interpretuje známe prvky domáceho počítača, aby poskytoval užívateľsky príjemný vzhľad pre vidieckych občanov okolo hraníc Thajska. Hlas a vizuál v sprievodcovi po prvom kroku krok za krokom. Dvojfarebný tón na podložke na odtlačky prstov jasne označuje zóny skenovania. Program MBAS 2 je jedinečný produkt, ktorého cieľom je zmeniť spôsob, akým prekračujeme hranice, pričom umožňuje viac jazykov a priateľskú nediskriminačnú používateľskú skúsenosť.

Stoličky

SERENAD

Stoličky Rešpektujem všetky stoličky. Podľa môjho názoru je jednou z najdôležitejších, klasických a špeciálnych vecí v dizajne interiérov stoličky. Myšlienka Serenad stoličky pochádza z labuť na vode, ktorá sa otočila a položila jej tvár medzi krídla. Možno žiarivý a hladký povrch v Serenad stoličke s odlišným a špeciálnym dizajnom bol vyrobený iba pre veľmi zvláštne a jedinečné miesta.

Kreslo

The Monroe Chair

Kreslo Pozoruhodná elegancia, jednoduchosť v myšlienke, pohodlná, navrhnutá s ohľadom na udržateľnosť. Stolička Monroe je pokusom o výrazné zjednodušenie výrobného procesu výroby kresla. Využíva potenciál CNC technológií na opakované vystrihnutie plochého prvku z MDF, tieto prvky sa potom rozložia okolo stredovej osi a vytvoria zložito zakrivené kreslo. Zadná noha postupne morfuje do operadla a lakťová opierka do prednej nohy, čím vytvára zreteľnú estetiku úplne definovanú jednoduchosťou výrobného procesu.