Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rozkladacia Pohovka

Umea

Rozkladacia Pohovka Umea je veľmi sexy, vizuálne ľahká a elegantná rozkladacia pohovka pre tri osoby a dve osoby v polohe na spanie. Aj keď je hardvér klasickým systémom klikania, skutočná inovácia tohto riešenia je v sexy líniách a kontúrach, vďaka ktorým je tento nábytok celkom príťažlivý.

Kreslo

YO

Kreslo YO sa riadi ergonomickými princípmi pohodlného sedenia a čisto geometrickými čiarami, ktoré abstraktne tvoria písmená „YO“. Vytvára kontrast medzi masívnou „mužskou“ drevenou konštrukciou a ľahkou, priehľadnou „ženskou“ kompozitnou látkou sedadla a operadla vyrobenou zo 100% recyklovaného materiálu. Napätie látky sa dosiahne pretkaním vlákien (tzv. Korzet). Spoločenská stolička je doplnená stoličkou, ktorá sa po otočení o 90 ° stane bočným stolom. Široká škála farebných možností im umožňuje ľahko zapadnúť do interiérov rôznych štýlov.

Plne Automatický Kávovar

Tesera

Plne Automatický Kávovar Plne automatická Tesera zjednodušuje proces prípravy čaju a nastavuje atmosféru na prípravu čaju. Sypaný čaj sa plní do špeciálnych nádob, v ktorých je možné individuálne upraviť dobu varenia, teplotu vody a množstvo čaju. Stroj rozpozná tieto nastavenia a dokonale pripraví dokonalý čaj úplne automaticky v priehľadnej sklenenej komore. Po vyliatí čaju sa uskutoční automatický proces čistenia. Integrovaný zásobník je možné vybrať na servírovanie a použiť ho aj ako malý sporák. Bez ohľadu na to, či ide o šálku alebo kvetináč, váš čaj je dokonalý.

Lampa

Tako

Lampa Tako (japonská chobotnica) je stolová lampa inšpirovaná španielskou kuchyňou. Dve základne pripomínajú drevené taniere, na ktorých sa podáva „pulpo a la gallega“, zatiaľ čo jeho tvar a elastický pásik evokujú tradičný japonský obedový box. Jeho časti sú zostavené bez skrutiek, čo uľahčuje ich zloženie. Balenie v kusoch tiež znižuje náklady na balenie a skladovanie. Spoj pružného tienidla z polypropylénu je skrytý za elastickým pásom. Otvory vyvŕtané na základni a vrchných dieloch umožňujú potrebné prúdenie vzduchu, aby sa zabránilo prehriatiu.

Radiátor

Piano

Radiátor Inšpiráciou pre tento dizajn bola láska od hudby. Kombinácia troch rôznych vykurovacích prvkov, z ktorých každý pripomína jednu klávesu Piano, vytvára kompozíciu, ktorá vyzerá ako klávesnica Piano. Dĺžka radiátora sa môže líšiť v závislosti od charakteristík a návrhov priestoru. Koncepčný nápad sa nerozvinul do výroby.

Svietniky

Hermanas

Svietniky Hermanas je rodina drevených svietnikov. Sú ako päť sestier (herman), ktoré vám pomôžu vytvoriť príjemnú atmosféru. Každý svietnik má jedinečnú výšku, takže ich kombináciou budete môcť simulovať svetelný efekt sviečok rôznych veľkostí jednoduchým použitím štandardných sviečok. Tieto svietniky sú vyrobené zo sústruženého buk. Sú maľované v rôznych farbách, čo vám umožní vytvoriť si vlastnú kombináciu, ktorá sa zmestí na vaše obľúbené miesto.