Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Salón Krásy

Shokrniya

Salón Krásy Dizajnér sa zameral na luxusné a inšpiratívne prostredie a produkoval samostatné priestory s rôznymi funkciami, ktoré sú súčasne súčasťou celej štruktúry. Biela farba ako jedna z luxusných farieb Iránu bola vybraná na rozvoj myšlienky projektu. Priestory sa vyskytujú vo forme škatúľ v 2 farbách. Tieto škatule sú uzavreté alebo polouzavreté bez akýchkoľvek zvukových alebo čuchových porúch. Zákazník bude mať dostatok priestoru na vyskúšanie súkromného móla. farby pre iné materiály boli dôležitými výzvami.

Reštaurácia

MouMou Club

Reštaurácia Ako reštaurácia Shabu Shabu si dizajn reštaurácie osvojuje tradičné drevené, červené a biele farby. Použitie jednoduchých obrysových čiar vyhradzuje vizuálnu pozornosť zákazníkov na zobrazované správy o jedle a strave. Keďže kvalita potravín je hlavným problémom, reštaurácia je usporiadaná s prvkami trhu s čerstvými potravinami. Stavebné materiály, ako sú cementové steny a podlaha, sa používajú na budovanie trhu na pozadí veľkého pultu čerstvých potravín. Toto nastavenie simuluje skutočné nákupné činnosti na trhu, kde zákazníci môžu vidieť kvalitu potravín pred výberom.

Art Store

Kuriosity

Art Store Kuriosity zahŕňa online maloobchodnú platformu prepojenú s týmto prvým fyzickým obchodom, ktorá predstavuje výber módy, dizajnu, ručne vyrábaných výrobkov a umeleckých diel. Kuriosity je viac ako typický maloobchodný dom navrhnutý ako kurátorský zážitok z objavovania, keď sú výrobky na displeji doplnené ďalšou vrstvou bohatých interaktívnych médií slúžiacich na prilákanie a interakciu so zákazníkom. Ikonický displej okna Nekonečna v Kuriosity mení farbu, aby prilákal, a keď zákazníci kráčajú okolo, rozsvietia sa skryté produkty v rámčekoch za zdanlivo nekonečným skleneným portálom, ktorý ich vyzýva, aby vstúpili.

Budova So Zmiešaným Využitím

GAIA

Budova So Zmiešaným Využitím Gaia sa nachádza v blízkosti novo navrhovanej vládnej budovy, ktorá zahŕňa zastávku metra, veľké nákupné centrum a najdôležitejší mestský park v meste. Budova so zmiešaným využitím so sochárskym hnutím pôsobí ako kreatívny lákadlo pre obyvateľov kancelárií i bytových priestorov. Vyžaduje si to zmenenú synergiu medzi mestom a budovou. Rôzne programovanie aktívne zapája miestnu štruktúru po celý deň a stáva sa katalyzátorom toho, čo bude nevyhnutne čoskoro hotspotom.

Obchodná Kancelária

The Curtain

Obchodná Kancelária Dizajn tohto projektu má jedinečný prístup k použitiu Metal Mesh ako riešenia pre praktické a estetické účely. Priesvitné kovové pletivo vytvára vrstvu záclony, ktorá môže rozmazať hranicu medzi vnútorným a vonkajším priestorom - sivý priestor. Hĺbka priestoru vytvorená priesvitnou oponou vytvára bohatú úroveň priestorovej kvality. Leštená kovová sieťovina z nehrdzavejúcej ocele sa líši podľa rôznych poveternostných podmienok a rôznych denných období. Odraz a priehľadnosť oka s elegantnou krajinou vytvára pokojný čínsky štýl ZEN.

Bytový Dom

Boko and Deko

Bytový Dom Je to dom, ktorý umožňuje obyvateľom hľadať svoje vlastné miesto pobytu, ktoré sa zhoduje s ich emóciami, skôr než nastaviť miesto pobytu v bežných domoch, ktoré sú predurčené nábytkom. Podlahy rôznych výšok sú inštalované v dlhých tunelových priestoroch na severe a na juhu a niekoľkými spôsobmi prepojené, vytvorili bohatý vnútorný priestor. Výsledkom bude rôzne atmosférické zmeny. Tento inovatívny dizajn si zaslúži, aby bol vysoko ocenený tým, že uznáva, že prehodnocuje pohodlie doma a predstavuje nové problémy konvenčnému bývaniu.