Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Maloobchodná Predajňa

Atelier Intimo Flagship

Maloobchodná Predajňa Náš svet zasiahol v roku 2020 bezprecedentný vírus. Prvá vlajková loď Atelier Intimo navrhnutá štúdiom O and O je inšpirovaná konceptom Rebirth of the Scorched Earth, čo znamená integráciu liečivej sily prírody, ktorá dáva ľudstvu novú nádej. Zatiaľ čo je vytvorený dramatický priestor, ktorý umožňuje návštevníkom tráviť chvíle predstavovaním a fantazírovaním v takomto čase a priestore, vzniká aj séria umeleckých inštalácií, ktoré plne demonštrujú skutočné vlastnosti značky. Vlajková loď nie je obyčajným obchodným priestorom, je to divadelná scéna Ateliéru Intimo.

Vlajková Loď Čajovňa

Toronto

Vlajková Loď Čajovňa Najrušnejšie nákupné centrum Kanady prináša svieži nový dizajn predajne ovocných čajov od Studio Yimu. Projekt vlajkovej lode obchodu bol ideálny na účely budovania značky, aby sa stal novým hotspotom v nákupnom stredisku. Nádherná silueta kanadskej Modrej hory, inšpirovaná kanadskou krajinou, je vytlačená na pozadí steny v celom obchode. Aby sa koncept stal skutočnosťou, Studio Yimu ručne vyrobilo sochu s rozmermi 275 cm x 180 cm x 150 cm, ktorá umožňuje plnú interakciu s každým zákazníkom.

Pavilón

Big Aplysia

Pavilón V procese mestského rozvoja je nevyhnutné, aby vzniklo rovnaké zastavané prostredie. Tradičné budovy môžu tiež pôsobiť fádne a rezervovane. Vzhľad špeciálne tvarovanej krajinnej architektúry zjemňuje vzťahy medzi ľuďmi v architektonickom priestore, stáva sa miestom na prehliadku a aktivuje vitalitu.

Showroom

From The Future

Showroom Showroom: V showroome sú vystavené tréningové topánky a športové vybavenie, ktoré boli vyrobené technológiou vstrekovania. Miesto vyzerá ako vyrobené vstrekovacím lisovaním. Vo výrobnom postupe na mieste sa kúsky nábytku akoby vyrábali vo vstrekovacej forme, aby sa vytvoril celok. Hrubé šijacie trasy, ktoré na strope zmierňujú všetku technologickú vizualitu.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Rizikový obchod bol navrhnutý a vytvorený maličkou, dizajnérskym štúdiom a galériou historických fotografií, ktorú založil Piotr Płoski. Úloha predstavovala veľa výziev, pretože butik sa nachádza v druhom poschodí činžovného domu, nemá výklad a má rozlohu iba 80 metrov štvorcových. Tu prišla myšlienka zdvojnásobenia oblasti využitím priestoru na strope, ako aj podlahovej plochy. Dosiahne sa pohostinná domácka atmosféra, aj keď je nábytok skutočne zavesený hore nohami na strop. Rizikový obchod je navrhnutý proti všetkým pravidlám (dokonca vzdoruje gravitácii). Plne odráža ducha značky.

Pohostinnosť Na Štadióne

San Siro Stadium Sky Lounge

Pohostinnosť Na Štadióne Projekt nových salónikov Sky je len prvým krokom obrovského programu renovácie, ktorý AC Miláno a FC Internazionale spolu s mestom Miláno realizujú s cieľom transformovať štadión San Siro v multifunkčnom zariadení schopnom pojať všetky dôležité udalosti, ktorým bude Milano čeliť počas nadchádzajúceho EXPO 2015. Po úspechu projektu skybox spoločnosť Ragazzi & Partners uskutočnila myšlienku vytvorenia nového konceptu pohostinských priestorov na vrchole hlavného veľkého stánku štadióna San Siro.