Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zubná Klinika

Clinique ii

Zubná Klinika Clinique ii je súkromná ortodontická klinika pre vedúceho mienky a luminára, ktorý aplikuje a skúma najmodernejšie techniky a materiály vo svojej disciplíne. Architekti predpokladali koncepciu implantátu založenú na ortodontickom typickom použití vysoko presných zdravotníckych pomôcok ako konštrukčného princípu v celom priestore. Vnútorné povrchy stien a nábytok sa hladko spájajú do bieleho škrupiny s postriekaním žltým koránom, kde sa implantujú špičkové lekárske technológie.

Kultúrne Centrum Stredovekého Prehodnotenia

Medieval Rethink

Kultúrne Centrum Stredovekého Prehodnotenia Stredoveký Rethink bol reakciou na súkromnú komisiu na vybudovanie Kultúrneho centra pre malú nezverejnenú dedinu v provincii Guangdong, ktorá siaha 900 rokov do dynastie Song. Štvorpodlažný pozemok s rozlohou 7 000 m² sa sústreďuje okolo starobylého skalného útvaru známeho ako kameň Ding Qi, symbolu pôvodu dediny. Dizajn koncepcie projektu je založený na predstavení histórie a kultúry starovekej dediny a zároveň prepojenia starej a novej. Kultúrne centrum predstavuje reinterpretáciu starobylej dediny a transformáciu na súčasnú architektúru.

Obchodné Centrum

Feiliyundi

Obchodné Centrum Dobrá dizajnová práca vzbudí emócie ľudí. Dizajnér vyskočí z pamäte tradičného štýlu a vloží nový zážitok do nádhernej a futuristickej vesmírnej štruktúry. Pohlcujúca sála zážitku z environmentalizmu je postavená prostredníctvom starostlivého umiestnenia umeleckých inštalácií, jasného pohybu priestoru a dekoratívneho povrchu dláždeného materiálmi a farbami. Byť v ňom nie je len návrat k prírode, ale aj prospešná cesta.

Obchodné Centrum

HuiSheng Lanhai

Obchodné Centrum Vďaka téme oceánu scénického dizajnu ukončite vesmírnu dušu, pričom pixel je štvorec ako vizuálny komunikačný prvok. Dajte deťom v hre, aby preskúmali objav učenia a rastu, aby sa stali jadrom prípadu. fantasy účinok vzdelávania v zábave. Od formy, mierky, farebného zariadenia, štruktúry až po psychologický zmyslový zážitok koncept vesmíru pokračuje a obohacuje sa, keď sú všetky prvky integrované a kolízne.

Obchodné Centrum

Ad Jinli

Obchodné Centrum Tento projekt zrekonštruoval staré budovy v mestskom parcele a dáva budovám nové funkčné poslanie, aby splnili nové funkčné požiadavky. Dizajnéri sa snažia viesť ľudí k tomu, aby akceptovali moderný štýl v štvorstupňovom meste od transformácie fasády budovy po dizajn interiéru, aby sa zabezpečila integrita realizácie projektu.

Kancelária

Phuket VIP Mercury

Kancelária Na základe témy otvorenosti a hĺbkového prieskumu značky, preskúmala návrh a vytvorila vizuálnu integráciu vizuálnej rozšíriteľnosti a príbeh značky s planétou ako hlavným tvorivým prvkom. Plán riešil nasledujúce tri problémy s novými vizuálnymi myšlienkami: Rovnováha otvorenosti a funkcií vesmíru; Rozdelenie a kombinácia funkčných priestorov vesmíru; Pravidelnosť a zmena základného priestorového štýlu.