Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Historická Renovácia Budovy

BrickYard33

Historická Renovácia Budovy Na Taiwane, hoci existujú také prípady renovácie historických budov, má však historický význam, je to skôr uzavreté miesto, teraz otvorené pred všetkými. Môžete tu stolovať, môžete sa tu prejsť, vystúpiť tu, užiť si scenériu tu, počúvať hudbu tu, robiť prednášky, svadbu a dokonca aj dokončenú prezentáciu automobilov BMW a AUDI, s množstvom funkcií. Tu nájdete spomienky na staršie osoby, ktoré môžu byť aj mladšou generáciou na vytváranie spomienok.

Dizajn Interiéru Bytového Domu

Urban Twilight

Dizajn Interiéru Bytového Domu Priestor je bohatý na dizajn, čo sa týka materiálov a detailov použitých v projekte. Pôdorys tohto bytu je štíhleho tvaru Z, ktorý charakterizuje priestor, ale zároveň predstavuje výzvu na vytvorenie širokého a veľkorysého priestorového pocitu pre nájomcov. Dizajnér neposkytol žiadne steny, aby prerušil kontinuitu otvoreného priestoru. Touto operáciou dostane interiér slnečné svetlo v prírode, ktoré osvetľuje miestnosť na vytvorenie atmosféry a robí priestor pohodlným a širokým. Manipulácia tiež podrobne rozoznáva priestor s jemnými dotykami. Kovové a prírodné materiály formujú zloženie dizajnu.

Jazdecký Pavilón

Oat Wreath

Jazdecký Pavilón Jazdecký pavilón je súčasťou novovytvoreného jazdeckého centra. Objekt sa nachádza na kultúrnom dedičstve a je chránený kultúrnou oblasťou historického súboru výstavy. Hlavnou architektonickou koncepciou je vylúčenie masívnych kapitálových múrov v prospech priehľadných prvkov z drevených čipiek. Hlavným motívom fasádneho ornamentu je štylizovaný rytmický vzor vo forme pšeničných uší alebo ovsa. Tenké kovové stĺpy takmer neznateľne podopierajú svetelné lúče lepenej drevenej strechy, ktorá sa zdvihla, pričom dotvára štylizovaná silueta hlavy koňa.

Súkromný Dom

The Cube

Súkromný Dom Hlavnými výzvami, ktorým projektant čelil, bolo vytvoriť kvalitný životný zážitok a nanovo definovať imidž obytnej budovy v Kuvajte pri zachovaní klimatických požiadaviek a potrieb súkromia diktovaných arabskou kultúrou. Kockový dom je štvorpodlažná betónová / oceľová stavba založená na sčítaní a odčítaní v kocke, ktorá vytvára dynamický zážitok medzi vnútornými a vonkajšími priestormi, aby ste si mohli užívať prirodzené svetlo a výhľad na krajinu po celý rok.

Statok

House On Pipes

Statok Mriežka štíhlych oceľových rúr usporiadaných rozmiestneným spôsobom minimalizuje pôdorys budovy a poskytuje tuhosť a stabilitu na zdvíhanie obytného priestoru nad týmto. V súlade s prístupom minimalistických ikon bol tento statok navrhnutý v rámci existujúcich stromov, aby sa znížil vnútorný tepelný zisk. Toto bolo ďalej podporené úmyselným rozložením blokov polietavého popolčeka na fasáde, čo viedlo k dutine a tieňu, ktoré prirodzene ochladzovali budovu. Výškový dom tiež zaistil, že krajina bola neprerušená a výhľady boli neobmedzené.

Dom

Basalt

Dom Postavené pre pohodlie a zároveň sú elegantné. Tento dizajn je skutočne pútavý a pozoruhodný zvnútra aj zvonka. Medzi vlastnosti patrí dubové drevo, okná vyrobené tak, aby priniesli dostatok slnečného svetla a upokojujú oči. Je očarujúce svojou krásou a technikou. Keď ste v tomto dome, nemôžete si len všimnúť pokoj a pocit oázy, ktorý vás preberá. Vďaka vánku stromov a okolitým slnečným lúčom je tento dom jedinečným miestom na bývanie ďaleko od rušného mestského života. Čadičový dom je postavený tak, aby uspokojil a uspokojil množstvo ľudí.