Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Suchého Čaju

SARISTI

Balenie Suchého Čaju Prevedenie je valcová nádoba so žiarivými farbami. Inovatívne a žiarivé použitie farieb a tvarov vytvára harmonický dizajn, ktorý odráža bylinné byliny SARISTI. Náš dizajn sa odlišuje tým, že umožňuje modernému zvratu balenie suchého čaju. Zvieratá použité v balení predstavujú emócie a podmienky, ktoré ľudia často prežívajú. Napríklad vtáky Flamingo predstavujú lásku, medveď Panda relaxáciu.

Obal Olivového Oleja

Ionia

Obal Olivového Oleja Keďže starí Gréci kedysi maľovali a navrhovali každú amforu (nádobu) z olivového oleja osobitne, rozhodli sa tak urobiť už dnes! Oživili a uplatnili toto starodávne umenie a tradíciu v súčasnej modernej výrobe, kde každá z 2 000 vyrobených fliaš má odlišné vzory. Každá fľaša je individuálne navrhnutá. Jedná sa o jedinečný lineárny dizajn inšpirovaný starogréckymi vzormi s moderným nádychom, ktorý oslavuje vinobranie dedičstva olivového oleja. Nie je to začarovaný kruh; je to priam rozvíjajúca sa tvorivá línia. Každá výrobná linka vytvára 2 000 rôznych návrhov.

Branding

1869 Principe Real

Branding 1869 Principe Real je ubytovanie s raňajkami, ktoré sa nachádza na najtrendovejšom mieste Lisabonu - Principe Real. Madonna si práve kúpila dom v tejto štvrti. Tento B & B sa nachádza v paláci starom 1869, v ktorom sa mieša staré kúzlo s modernými interiérmi a dodáva mu luxusný vzhľad a dojem. Táto značka bola povinná začleniť tieto hodnoty do svojho loga a aplikácií značky, aby odrážala filozofiu tohto jedinečného ubytovania. Výsledkom je logo, ktoré spája klasické písmo a pripomína staré čísla dverí, s modernou typografiou a detailom štylizovanej ikony postele v L Real.

Bavorský Dizajn Balenia Piva

AEcht Nuernberger Kellerbier

Bavorský Dizajn Balenia Piva V stredoveku miestne pivovary nechali svoje pivo zrieť vo viac ako 600 rokov starých sklepoch pod norimberským hradom. Na počesť tejto histórie sa obal „AEcht Nuernberger Kellerbier“ autenticky vracia v čase. Na etikete piva je ručná kresba hradu sediaceho na skalách a dreveného suda v pivnici orámovaného písmami typu vintage. Tesniaci štítok s ochrannou známkou spoločnosti „Svätý Maurícius“ a medený korunkový korok vyjadrujú remeselnú zručnosť a dôveru.

Značka Salónu Krásy

Silk Royalty

Značka Salónu Krásy Cieľom procesu budovania značky je zaradiť značku do kategórie špičkových vozidiel tým, že sa prispôsobí globálnym trendom v oblasti líčenia a starostlivosti o pleť. Elegantný vo svojom interiéri aj exteriéri, ktorý ponúka klientom luxusný únik do ústrania k starostlivosti o seba a zanecháva ho obnoveného. Úspešné sprostredkovanie zážitku zákazníkom bolo zakomponované do procesu návrhu. Preto bol vyvinutý salón Alharir, ktorý vyjadruje ženskosť, vizuálne prvky, opulentné farby a textúry s dôrazom na jemné detaily, ktoré dodávajú väčšiu istotu a pohodlie.

Stolička Na Zasielanie Správ

Kepler 186f

Stolička Na Zasielanie Správ Štrukturálnym základom kresla Kepler-186f je rošt, spájkovaný z oceľového drôtu, ku ktorému sú pomocou mosadzných objímok pripevnené prvky vyrezané z dubu. Rôzne možnosti použitia armatúry sa kombinujú v harmónii s drevenými rezbárskymi a klenotníckymi prvkami. Tento umelecký objekt predstavuje experiment, v ktorom sa kombinujú rôzne estetické princípy. Dá sa to opísať ako „barbarské alebo nové baroko“, v ktorom sa spája drsná a vynikajúca forma. V dôsledku improvizácie sa Kepler stal viacvrstvovým, obklopeným podtextami a novými detailmi.