Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dva Sedadlá

Mowraj

Dva Sedadlá Mowraj je dvojmiestne sedadlo určené na stelesnenie ducha etnického egyptského a gotického štýlu. Jeho podoba bola odvodená z egyptskej verzie mláteného saní Nowrag, ktorá sa zmenila tak, aby stelesňovala gotický vkus bez toho, aby bola ohrozená jej etnická predka. Dizajn je čierny lak s etnicky egyptskými ručne vyrezávanými rytinami na rukách a nohách, ako aj bohatým zamatovým poťahom zdobeným čapmi a sťahovacími krúžkami, ktoré mu dávajú stredoveký hod ako gotický vzhľad.

Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovateľom softvérových produktov pre prognostickú analýzu. Produkty spoločnosti sa používajú na vytváranie predpovedí analýzou existujúcich údajov. Značka spoločnosti - sektory kruhu - pripomína grafiku vo forme koláčových grafov a tiež veľmi štylizovaný a zjednodušený obraz oka v profile. Značková platforma „uvoľňujúce svetlo“ je ovládačom pre všetku grafiku značky. Ako doplnková grafika v rôznych aplikáciách sa používajú ako meniaca sa, abstraktná tekutinová forma, tak tematické zjednodušené ilustrácie.

Corporate Identity

Glazov

Corporate Identity Glazov je továreň na nábytok v rovnomennom meste. Továreň vyrába lacný nábytok. Pretože dizajn takého nábytku je dosť všeobecný, bolo rozhodnuté založiť komunikačný koncept na pôvodných „drevených“ 3D písmenách, slová zložené z takýchto písmen symbolizujú nábytkové sady. Písmená tvoria slová „nábytok“, „spálňa“ atď. Alebo názvy kolekcií, sú umiestnené tak, aby sa podobali kusom nábytku. Nastínené 3D písmená sú podobné schémam nábytku a dajú sa použiť na kancelárske alebo fotografické pozadie na identifikáciu značky.

Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inšpirované novými technológiami a pomôckami pre alternatívne formy komunikácie, ktoré nás harmonicky spája s jeho bezplatnými formami listov. Inšpirovaný iPadom a navrhnutý v štetcoch, je vyjadrený v jedinečnom štýle písania. Obsahuje angličtinu, gréčtinu a azbuku a podporuje viac ako 70 jazykov.

Výtvarné Umenie

Loving Nature

Výtvarné Umenie Milujúca príroda je projekt umeleckých diel, ktoré sa zmieňujú o láske a úcte k prírode, všetkým živým veciam. Na každú maľbu kladie Gabriela Delgado osobitný dôraz na farbu a starostlivo vyberá prvky, ktoré ladia s harmóniou, aby sa dosiahla svieža, ale jednoduchá úprava. Výskum a jej skutočná láska k dizajnu mu dáva intuitívnu schopnosť vytvárať živé farebné kúsky s bodovými prvkami od fantastických po vynaliezavé. Jej kultúra a osobné skúsenosti formujú kompozície do jedinečných vizuálnych príbehov, ktoré určite skrášlia každú atmosféru prírodou a veselosťou.

Román

180º North East

Román „180º severovýchod“ je 90 000 slovné dobrodružné rozprávanie. Rozpráva skutočný príbeh o ceste, ktorú Daniel Kutcher podnikol cez Austráliu, Áziu, Kanadu a Škandináviu na jeseň roku 2009, keď mal 24 rokov. Integroval sa do hlavnej časti textu, ktorý rozpráva príbeh toho, čím prežil a naučil sa počas cesty. , fotografie, mapy, výrazný text a video pomáhajú čitateľovi ponoriť sa do dobrodružstva a dať lepšiu predstavu o osobnej skúsenosti autora.