Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal

Oink

Obal Na zabezpečenie viditeľnosti klienta na trhu bol vybraný hravý vzhľad a dojem. Tento prístup symbolizuje všetky kvality značky, originálne, chutné, tradičné a lokálne. Hlavným cieľom používania nových obalov produktov bolo predstaviť zákazníkom príbeh chovu čiernych ošípaných a výroby tradičných mäsových pochúťok najvyššej kvality. Súbor ilustrácií bol vytvorený technikou linorytu s remeselnou zručnosťou. Samotné ilustrácie predstavujú autentickosť a nabádajú zákazníka, aby premýšľal o produktoch Oink, ich chuti a textúre.

Box Na Tenisky

BSTN Raffle

Box Na Tenisky Úlohou bolo navrhnúť a vyrobiť akčnú figúrku do topánok Nike. Keďže táto topánka kombinuje biely dizajn hadej kože so žiarivo zelenými prvkami, bolo jasné, že akčnou figúrkou bude hadí muž. Dizajnéri načrtli a zoptimalizovali figúrku vo veľmi krátkom čase ako akčnú figúrku v štýle známych akčných hrdinov. Potom navrhli malý komiks s príbehom a vyrobili túto figúrku v 3D tlači s kvalitným obalom.

Kampaň A Podpora Predaja

Target

Kampaň A Podpora Predaja V roku 2020 Brainartist spúšťa crossmediálnu kampaň pre klienta Steitz Secura s cieľom získať nových zákazníkov: s vysoko individualizovaným posolstvom vo forme cielenej plagátovej kampane čo najbližšie k bránam potenciálnych zákazníkov a individualizovanou poštou so zodpovedajúcou topánkou od spoločnosti aktuálna kolekcia. Príjemca dostane zodpovedajúci náprotivok, keď si dohodne stretnutie s predajcom. Cieľom kampane bolo predstaviť Steitza Securu a „matchingovú“ spoločnosť ako dokonalý pár. Brainartist vyvinul kompletnú veľmi úspešnú kampaň.

Event Marketingový Materiál

Artificial Intelligence In Design

Event Marketingový Materiál Grafický dizajn poskytuje vizuálnu reprezentáciu toho, ako sa umelá inteligencia môže v blízkej budúcnosti stať spojencom pre dizajnérov. Poskytuje pohľad na to, ako môže umelá inteligencia pomôcť pri personalizácii zážitku pre spotrebiteľa a ako kreativita stojí v hľadáčiku umenia, vedy, inžinierstva a dizajnu. Konferencia Artificial Intelligence In Graphic Design Conference je 3-dňové podujatie v San Franciscu v Kalifornii v novembri. Každý deň sa koná dizajnérsky workshop, rozprávanie rôznych rečníkov.

Vizuálna Komunikácia

Finding Your Focus

Vizuálna Komunikácia Cieľom dizajnéra je zobraziť vizuálny koncept, ktorý demonštruje konceptuálny a typografický systém. Kompozícia teda pozostáva zo špecifického slovníka, presných meraní a centrálnych špecifikácií, ktoré dizajnér vzal do úvahy. Dizajnér sa tiež zameral na vytvorenie jasnej typografickej hierarchie, aby sa stanovilo a posunulo poradie, v ktorom publikum dostáva informácie z dizajnu.

Branding

Cut and Paste

Branding Táto súprava projektových nástrojov Cut and Paste: Preventing Visual Plagiarism sa zaoberá témou, ktorá môže ovplyvniť každého v dizajnérskom priemysle, a predsa je vizuálny plagiát témou, o ktorej sa len zriedka diskutuje. Môže to byť spôsobené nejednoznačnosťou medzi preberaním referencie z obrázka a kopírovaním z neho. Tento projekt preto navrhuje priniesť povedomie o šedých oblastiach okolo vizuálneho plagiátorstva a umiestniť ho do popredia rozhovorov o kreativite.