Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Aktivácia Udalosti

Home

Aktivácia Udalosti Domov zahŕňa nostalgiu osobného domu a je kombináciou starého a nového. Zadnú stenu pokrývajú obrazy z roku 1960, na celom displeji sú roztrúsené malé osobné mementá. Spoločne sú tieto veci vzájomne prepletené v sérii reťazcov tvoriacich spolu jeden príbeh, kde zatiaľ čo divák stojí, odhaľuje odkaz.

Umelecká Inštalácia

The Future Sees You

Umelecká Inštalácia Budúcnosť vidí Vidíte krásu optimizmu, ktorý predstavuje mladý kreatívny dospelý - budúcich mysliteľov, inovátorov, dizajnérov a umelcov vášho sveta. Dynamický vizuálny príbeh, premietaný v 30 oknách po 5 úrovniach, oči žiaria žiarivým spektrom farieb a niekedy sa zdá, že sledujú dav, keď s dôverou vyzerajú do noci. Týmito očami vidia budúcnosť, mysliteľ, inovátor, dizajnér a umelec: zajtrajšie kreatívy, ktoré zmenia svet.

Cigaretový Filter

X alarm

Cigaretový Filter X alarm, je alarm pre fajčiarov, aby si uvedomili, čo robia pre seba, keď to robia. Tento dizajn je novou generáciou cigaretových filtrov. Tento dizajn môže byť dobrou náhradou za drahé reklamy proti fajčeniu a má väčší vplyv na fajčiarov ako na akúkoľvek inú negatívnu reklamu. Má veľmi jednoduchú štruktúru, filtre sú vyrazené neviditeľným atramentom, ktorý pokrýva negatívnu oblasť náčrtu a s každým potiahnutím sa skica objaví jasnejšia, takže s každým potiahnutím uvidíte, že vaše srdce stmavne a viete, čo sa s vami deje.

Horčík

Kailani

Horčík Práce agentúry Arome týkajúce sa grafickej identity a umeleckej línie obalov Kailani sú založené na minimálnom a čistom dizajne. Tento minimalizmus je v súlade s produktom, ktorý obsahuje iba jednu zložku, horčík. Zvolená typografia je silná a typizovaná. Charakterizuje tak silu minerálneho horčíka, ako aj silu produktu, ktorá spotrebiteľom obnovuje vitalitu a energiu.

Fľaša Vína

Gabriel Meffre

Fľaša Vína Aroma vytvára grafickú identitu pre zberateľskú misu Gabriel Meffre, ktorá oslavuje 80 rokov. Pracovali sme na charakteristickom dizajne tridsiatych rokov, graficky symbolizovanom ženou so pohárom vína. Použité farebné dosky sú zvýraznené razením a vyrazením za horúca fólie, aby sa zvýraznila strana kolektora zbierky.

Balenie Potravín

Chips BCBG

Balenie Potravín Výzva na uskutočnenie čipových obalov značky BCBG spočívala v realizácii série obalov zodpovedajúcich vesmíru ochrannej známky. Obaly musia byť minimalistické aj moderné, pričom musia mať tento umelecký dotyk lupienkov a príjemnú a sympatickú stránku, ktorá prináša znaky nakreslené perom. Aperitív je príšerný okamih, ktorý sa musí cítiť na obale.