Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ocenenie Umenia

The Kala Foundation

Ocenenie Umenia Už dlho existuje globálny trh s indickými maľbami, ale záujem o indické umenie v USA zaostáva. Na zvýšenie povedomia o rôznych štýloch indických ľudových malieb je nadácia Kala založená ako nová platforma na prezentáciu obrazov a ich sprístupnenie na medzinárodnom trhu. Základ tvorí webová stránka, mobilná aplikácia, výstava s redakčnými knihami a produkty, ktoré pomáhajú preklenúť priepasť a spojiť tieto maľby s väčším publikom.

Konceptuálna Výstava

Muse

Konceptuálna Výstava Muse je experimentálny dizajnový projekt študujúci hudobné vnímanie človeka prostredníctvom troch inštalačných zážitkov, ktoré poskytujú rôzne spôsoby, ako zažiť hudbu. Prvý je čisto senzačný s použitím termoaktívneho materiálu a druhý zobrazuje dekódované vnímanie hudobnej priestorovosti. Posledným je preklad medzi notovým zápisom a vizuálnymi formami. Ľudia sú povzbudzovaní, aby interagovali s inštaláciami a skúmali hudbu vizuálne svojim vlastným vnímaním. Hlavným posolstvom je, že dizajnéri by si mali uvedomiť, ako ich vnímanie v praxi ovplyvňuje.

Identita Značky

Math Alive

Identita Značky Dynamické grafické motívy obohacujú učebný efekt matematiky v zmiešanom učebnom prostredí. Dizajn loga inšpirovali parabolické grafy z matematiky. Písmená A a V sú spojené súvislou čiarou, ktorá demonštruje interakciu medzi pedagógom a študentom. Vyjadruje posolstvo, že Math Alive vedie používateľov k tomu, aby sa stali múdrymi deťmi v matematike. Kľúčové vizuály predstavujú transformáciu abstraktných matematických pojmov do trojrozmernej grafiky. Úlohou bolo vyvážiť zábavné a pútavé prostredie pre cieľové publikum s profesionalitou ako značky vzdelávacích technológií.

Umenie

Supplement of Original

Umenie Biele žily v riečnych kameňoch vedú k náhodným vzorom na povrchoch. Výber určitých riečnych kameňov a ich usporiadanie premieňa tieto vzory na symboly vo forme latinských písmen. Takto vznikajú slová a vety, keď sú kamene vedľa seba v správnej polohe. Vzniká jazyk a komunikácia a ich znaky sa stávajú doplnkom toho, čo už existuje.

Vizuálna Identita

Imagine

Vizuálna Identita Cieľom bolo použiť tvary, farby a dizajnovú techniku inšpirovanú jogovými pózami. Elegantný dizajn interiéru a centra ponúka návštevníkom pokojný zážitok na načerpanie nových síl. Dizajn loga, online médiá, grafické prvky a obaly sa preto riadili zlatým rezom, aby mali dokonalú vizuálnu identitu, ako sa očakávalo, čo pomôže návštevníkom centra k skvelému zážitku z komunikácie prostredníctvom umenia a dizajnu centra. Dizajnér do dizajnu stelesnil zážitok z meditácie a jogy.

Identity, Branding

Merlon Pub

Identity, Branding Projekt Merlon Pub predstavuje celý branding a dizajn identity nového stravovacieho zariadenia v Tvrdej v Osijeku, starom barokovom centre mesta, postaveného v 18. storočí ako súčasť rozsiahleho systému strategicky opevnených miest. V obrannej architektúre názov Merlon znamená pevné, vzpriamené ploty určené na ochranu pozorovateľov a armády v hornej časti pevnosti.