Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Katalóg

Classical Raya

Katalóg Jedna vec o Hari Raya - je to, že nadčasové piesne Raya z minulých rokov zostávajú dodnes blízkym srdcom ľudí. Aký lepší spôsob, ako to všetko urobiť, ako s témou 'Klasická Raya'? Aby sa zdôraznila podstata tejto témy, katalóg darčekových prekážok je navrhnutý tak, aby sa podobal starej vinylovej platni. Naším cieľom bolo: 1. vytvoriť skôr špeciálny dizajn, než stránky pozostávajúce z vizuálov produktov a ich príslušných cien. 2. Vytvorte úroveň ocenenia za klasickú hudbu a tradičné umenie. 3. Vyveďte ducha Hari Raya.

Interaktívna Umelecká Inštalácia

Pulse Pavilion

Interaktívna Umelecká Inštalácia Pulse Pavilion je interaktívna inštalácia, ktorá spája svetlo, farby, pohyb a zvuk v multisenzorickom zážitku. Na vonkajšej strane je to jednoduchá čierna skrinka, ale vkročená dovnútra je ponorená do ilúzie, ktorú spolu vytvárajú led svetla, pulzujúci zvuk a živá grafika. Farebná identita výstavy je vytvorená v duchu pavilónu pomocou grafiky z vnútra pavilónu a prispôsobeného písma.

Komerčná Animácia

Simplest Happiness

Komerčná Animácia V čínskom zverokruhu je rok 2019 rokom ošípaných, takže Yen C navrhol plátky ošípaných a je to hračka v „mnohých horúcich filmoch“ v čínštine. Šťastné postavy sú v súlade s obrazom kanála a so šťastnými pocitmi, ktoré kanál chce dať publiku. Video je kombináciou štyroch prvkov filmu. Deti, ktoré hrajú, môžu najlepšie ukázať čisté šťastie a dúfajú, že publikum bude mať rovnaký pocit pri sledovaní filmu.

Propagácia Podujatí

Typographic Posters

Propagácia Podujatí Typografické plagáty je zbierka plagátov vytvorených v rokoch 2013 a 2015. Tento projekt zahŕňa experimentálne využívanie typografie pomocou čiar, vzorov a izometrickej perspektívy, ktoré vytvárajú jedinečný vnímavý zážitok. Každý z týchto plagátov predstavuje výzvu na komunikáciu s jediným použitím typu. 1. Plagát na oslavu 40. výročia Felixa Beltrana. 2. Plagát na oslavu 25. výročia Gestalt Institute. 3. Plagát na protest proti nezvestným 43 študentom v Mexiku. 4. Plagát na konferenciu o dizajne Passion & Design V. 5. Thirteen Sound Juliana Carilla.

Nositeľné Luxusné Umenie

Animal Instinct

Nositeľné Luxusné Umenie Socha NYC sochára a klenotníka Christophera Rossovej nositeľnú kolekciu luxusného umenia Animal Instinct je séria kusov inšpirovaných zvieraťom v limitovanej edícii, ktorú sám umelec zložito zostavil z antického striebra, 24 karátového zlata a českého skla. Sochárske pásy, ktoré precízne stierajú hranice medzi umením, šperkami, haute couture a luxusným dizajnom, vytvárajú jedinečné provokatívne výroky, ktoré v tele prinášajú koncept živočíšneho umenia. Posilňujúce, pútavé a originálne nadčasové výpovede sú objavom inštinktu zvieracích zvierat v sochárskej podobe.

Digitálna Transformácia

Tigi

Digitálna Transformácia Jeden z najznámejších entít vo vlasovej móde sa chystá urobiť odvážny krok do digitálnej relevantnosti. Prestavba rozsahov Professional dot com a Tigi Color Copyright bola riadená kombináciou obsahu na mieru, vytvoreného umelcami, zapojením súčasných fotografov a zatiaľ neviditeľnými výrazmi dizajnu v digitálnej podobe. Jemné, ale ostré kontrasty medzi technikami a remeslom. Nakoniec vedie Tigi zdravým krok za krokom k skutočnej digitálnej transformácii od 0 do 100.