Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vizuálna Identita

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuálna Identita Le Coffret je očarujúci dizajnový penzión v centre Valle d'Aosta. Projekt bol koncipovaný v absolútnom rešpektovaní autentického štýlu: preto kamenné steny, drevené trámy a starožitný nábytok. Kruh symbolizujúci oblohu nad trojuholníkom predstavujúcim horu, v ktorej sa nachádza B & B, od myšlienky výstupu človeka na oblohu. Písmo Onciale revidované v modernej verzii s cieľom pamätať na keltské pôvody údolia správne vyvažuje a podporuje silný a dôležitý symbol, ktorým sa nakoniec získa logo, ktoré je ľahko identifikovateľné a ľahko upúta pozornosť.

Obal Albumu

Haezer

Obal Albumu Haezer je známy svojim solídnym basovým zvukom, epickými prestávkami s dobre vyleštenými efektmi. Je to druh zvuku, ktorý vychádza len z priamej tanečnej hudby, ale pri bližšom prehliadaní alebo počúvaní začnete objavovať viac vrstiev frekvencií v rámci hotového produktu. Pre kreatívny koncept a prevedenie bolo výzvou simulovať zvukový zážitok známy ako Haezer. Umelecký štýl nie je vôbec typický štýl tanečnej hudby, vďaka čomu sa Haezer stáva vlastným žánrom.

Obal Pre Menu

Magnetic menu

Obal Pre Menu Niekoľko plastových priehľadných fólií spojených s magnetmi, ktoré slúžia ako perfektný obal pre rôzne druhy tlačeného materiálu. Jednoduché použitie. Ľahká výroba a údržba. Dlhodobý produkt, ktorý šetrí čas, peniaze, suroviny. Priateľský k životnému prostrediu. Ľahko prispôsobiteľný na rôzne účely. Ideálne použitie v reštauráciách ako kryt menu. Keď vám napríklad čašník prinesie iba jednu stránku s ovocnými kokteilmi a iba jednu stránku s koláčmi pre svojho priateľa, je to takmer ako prispôsobené ponuky pre vás.

Dvd Box

Paths of Light

Dvd Box Najlepším spôsobom, ako usporiadať krátku animáciu Paths of Light od Ziny Caramelo, bolo zabezpečiť, aby na DVD bolo krásne puzdro na zápas. Obal skutočne vyzerá, že bol vytrhnutý z lesa a vytvarovaný do formy CD. Na vonkajšej strane sú viditeľné rôzne línie, ktoré sa takmer javia ako malé stromy vyrastajúce po boku puzdra. Drevený exteriér tiež pomáha dodať mu extrémne naturalistický vzhľad. Paths of Light je extrémna aktualizácia z prípadov, ktoré mnohí videli na CD v 90. rokoch 20. storočia a ktoré obvykle pozostávali zo základného plastu s papierovým obalom na vysvetlenie obsahu vo vnútri. (Text JD Munro)

Dizajn Webových Stránok

Trionn Design

Dizajn Webových Stránok Biele plátno poskytuje ideálne zázemie, na ktorom sa dá stavať. Kombinácia sladkej sladkej farby poskytuje dokonalý pútavý prvok, ktorý vtiahne diváka. Kombinácia patkových a bezpatkových fontov a váhy a farieb vytvára opojnú zmes, ktorá láka diváka na ďalšie preskúmanie. Webová stránka animácie HTML5 s paralaxou s responzívnym dizajnom, máme vlastný dizajn vektorových znakov zamestnancov. jeho jedinečný dizajn s jasnou farbou s peknými a hladkými animáciami.

Vzorky Piva

Beertone

Vzorky Piva Beertone je prvý referenčný sprievodca s pivom založený na rôznych farbách piva prezentovaný v sklenenom ventilátore. V prvom vydaní sme zhromaždili informácie od 202 rôznych švajčiarskych pív, ktoré cestovali po celej krajine, z východu na západ, zo severu na juh. Celý proces si vyžadoval veľa času a podrobnú logistiku, ale výsledok týchto dvoch vášní nás robí veľmi hrdými a ďalšie vydania sú už naplánované. Na zdravie!