Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umenie

Supplement of Original

Umenie Biele žily v riečnych kameňoch vedú k náhodným vzorom na povrchoch. Výber určitých riečnych kameňov a ich usporiadanie premieňa tieto vzory na symboly vo forme latinských písmen. Takto vznikajú slová a vety, keď sú kamene vedľa seba v správnej polohe. Vzniká jazyk a komunikácia a ich znaky sa stávajú doplnkom toho, čo už existuje.

Vizuálna Identita

Imagine

Vizuálna Identita Cieľom bolo použiť tvary, farby a dizajnovú techniku inšpirovanú jogovými pózami. Elegantný dizajn interiéru a centra ponúka návštevníkom pokojný zážitok na načerpanie nových síl. Dizajn loga, online médiá, grafické prvky a obaly sa preto riadili zlatým rezom, aby mali dokonalú vizuálnu identitu, ako sa očakávalo, čo pomôže návštevníkom centra k skvelému zážitku z komunikácie prostredníctvom umenia a dizajnu centra. Dizajnér do dizajnu stelesnil zážitok z meditácie a jogy.

Identity, Branding

Merlon Pub

Identity, Branding Projekt Merlon Pub predstavuje celý branding a dizajn identity nového stravovacieho zariadenia v Tvrdej v Osijeku, starom barokovom centre mesta, postaveného v 18. storočí ako súčasť rozsiahleho systému strategicky opevnených miest. V obrannej architektúre názov Merlon znamená pevné, vzpriamené ploty určené na ochranu pozorovateľov a armády v hornej časti pevnosti.

Obal

Oink

Obal Na zabezpečenie viditeľnosti klienta na trhu bol vybraný hravý vzhľad a dojem. Tento prístup symbolizuje všetky kvality značky, originálne, chutné, tradičné a lokálne. Hlavným cieľom používania nových obalov produktov bolo predstaviť zákazníkom príbeh chovu čiernych ošípaných a výroby tradičných mäsových pochúťok najvyššej kvality. Súbor ilustrácií bol vytvorený technikou linorytu s remeselnou zručnosťou. Samotné ilustrácie predstavujú autentickosť a nabádajú zákazníka, aby premýšľal o produktoch Oink, ich chuti a textúre.

Box Na Tenisky

BSTN Raffle

Box Na Tenisky Úlohou bolo navrhnúť a vyrobiť akčnú figúrku do topánok Nike. Keďže táto topánka kombinuje biely dizajn hadej kože so žiarivo zelenými prvkami, bolo jasné, že akčnou figúrkou bude hadí muž. Dizajnéri načrtli a zoptimalizovali figúrku vo veľmi krátkom čase ako akčnú figúrku v štýle známych akčných hrdinov. Potom navrhli malý komiks s príbehom a vyrobili túto figúrku v 3D tlači s kvalitným obalom.

Kampaň A Podpora Predaja

Target

Kampaň A Podpora Predaja V roku 2020 Brainartist spúšťa crossmediálnu kampaň pre klienta Steitz Secura s cieľom získať nových zákazníkov: s vysoko individualizovaným posolstvom vo forme cielenej plagátovej kampane čo najbližšie k bránam potenciálnych zákazníkov a individualizovanou poštou so zodpovedajúcou topánkou od spoločnosti aktuálna kolekcia. Príjemca dostane zodpovedajúci náprotivok, keď si dohodne stretnutie s predajcom. Cieľom kampane bolo predstaviť Steitza Securu a „matchingovú“ spoločnosť ako dokonalý pár. Brainartist vyvinul kompletnú veľmi úspešnú kampaň.