Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bavorský Dizajn Balenia Piva

AEcht Nuernberger Kellerbier

Bavorský Dizajn Balenia Piva V stredoveku miestne pivovary nechali svoje pivo zrieť vo viac ako 600 rokov starých sklepoch pod norimberským hradom. Na počesť tejto histórie sa obal „AEcht Nuernberger Kellerbier“ autenticky vracia v čase. Na etikete piva je ručná kresba hradu sediaceho na skalách a dreveného suda v pivnici orámovaného písmami typu vintage. Tesniaci štítok s ochrannou známkou spoločnosti „Svätý Maurícius“ a medený korunkový korok vyjadrujú remeselnú zručnosť a dôveru.

Značka Salónu Krásy

Silk Royalty

Značka Salónu Krásy Cieľom procesu budovania značky je zaradiť značku do kategórie špičkových vozidiel tým, že sa prispôsobí globálnym trendom v oblasti líčenia a starostlivosti o pleť. Elegantný vo svojom interiéri aj exteriéri, ktorý ponúka klientom luxusný únik do ústrania k starostlivosti o seba a zanecháva ho obnoveného. Úspešné sprostredkovanie zážitku zákazníkom bolo zakomponované do procesu návrhu. Preto bol vyvinutý salón Alharir, ktorý vyjadruje ženskosť, vizuálne prvky, opulentné farby a textúry s dôrazom na jemné detaily, ktoré dodávajú väčšiu istotu a pohodlie.

Stolička Na Zasielanie Správ

Kepler 186f

Stolička Na Zasielanie Správ Štrukturálnym základom kresla Kepler-186f je rošt, spájkovaný z oceľového drôtu, ku ktorému sú pomocou mosadzných objímok pripevnené prvky vyrezané z dubu. Rôzne možnosti použitia armatúry sa kombinujú v harmónii s drevenými rezbárskymi a klenotníckymi prvkami. Tento umelecký objekt predstavuje experiment, v ktorom sa kombinujú rôzne estetické princípy. Dá sa to opísať ako „barbarské alebo nové baroko“, v ktorom sa spája drsná a vynikajúca forma. V dôsledku improvizácie sa Kepler stal viacvrstvovým, obklopeným podtextami a novými detailmi.

Ocenenie Umenia

The Kala Foundation

Ocenenie Umenia Už dlho existuje globálny trh s indickými maľbami, ale záujem o indické umenie v USA zaostáva. Na zvýšenie povedomia o rôznych štýloch indických ľudových malieb je nadácia Kala založená ako nová platforma na prezentáciu obrazov a ich sprístupnenie na medzinárodnom trhu. Základ tvorí webová stránka, mobilná aplikácia, výstava s redakčnými knihami a produkty, ktoré pomáhajú preklenúť priepasť a spojiť tieto maľby s väčším publikom.

Konceptuálna Výstava

Muse

Konceptuálna Výstava Muse je experimentálny dizajnový projekt študujúci hudobné vnímanie človeka prostredníctvom troch inštalačných zážitkov, ktoré poskytujú rôzne spôsoby, ako zažiť hudbu. Prvý je čisto senzačný s použitím termoaktívneho materiálu a druhý zobrazuje dekódované vnímanie hudobnej priestorovosti. Posledným je preklad medzi notovým zápisom a vizuálnymi formami. Ľudia sú povzbudzovaní, aby interagovali s inštaláciami a skúmali hudbu vizuálne svojim vlastným vnímaním. Hlavným posolstvom je, že dizajnéri by si mali uvedomiť, ako ich vnímanie v praxi ovplyvňuje.

Identita Značky

Math Alive

Identita Značky Dynamické grafické motívy obohacujú učebný efekt matematiky v zmiešanom učebnom prostredí. Dizajn loga inšpirovali parabolické grafy z matematiky. Písmená A a V sú spojené súvislou čiarou, ktorá demonštruje interakciu medzi pedagógom a študentom. Vyjadruje posolstvo, že Math Alive vedie používateľov k tomu, aby sa stali múdrymi deťmi v matematike. Kľúčové vizuály predstavujú transformáciu abstraktných matematických pojmov do trojrozmernej grafiky. Úlohou bolo vyvážiť zábavné a pútavé prostredie pre cieľové publikum s profesionalitou ako značky vzdelávacích technológií.