Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plechovka Od Vína

Essenzza

Plechovka Od Vína Dizajn vína, to je krajina pôvodu a mesto bolo veľmi pozorné. Vyhľadávanie v miniatúrnych a tradičných obrazoch. Cenné motívy zistili, že na dosiahnutie tohto cieľa to znamená, že zatiaľ čo tradičný dizajn luxusnej fľaše na víno bol veľmi efektívny. Motív použitý v dizajne, arabesky. Tieto motívy boli vypracované z iránskeho lakovaného obrazu. Dizajn sa snaží vytvoriť originálne a kreatívne návrhy a snaží sa vytvoriť dizajn s vnútorným významom a nosiť dôležitý odkaz.

Balenie Šťavy

Pure

Balenie Šťavy Základom konceptu Pure Juice je emotívny prvok. Vyvinutý koncept pomenovania a dizajnu je zameraný na pocity a emócie zákazníka, slúži na zastavenie osoby hneď vedľa potrebnej police a na jej výber z množstva ďalších značiek. Balenie vyjadruje účinky ovocných výťažkov, farebných vzorov tlačených priamo na sklenenú fľašu, ktorá pripomína ovocie. Vizuálne zdôrazňuje imidž prírodných produktov.

Umelecká Inštalácia

Pretty Little Things

Umelecká Inštalácia Pretty Little Things skúma svet lekárskeho výskumu a zložité snímky, ktoré sú pozorované pod mikroskopom, a interpretuje ich do moderných abstraktných vzorov prostredníctvom výbuchov vibrujúcej palety farieb fluro. Je to viac ako 250 metrov dlhá s viac ako 40 samostatnými umeleckými dielami, jedná sa o rozsiahlu inštaláciu, ktorá verejnosti prináša krásu výskumu.

Inštalácia

The Reflection Room

Inštalácia Reflexná miestnosť, inšpirovaná červenou farbou, ktorá symbolizuje šťastie v čínskej kultúre, je priestorový zážitok, ktorý bol vytvorený úplne z červených zrkadiel a vytvára nekonečný priestor. Vnútri typografia zohráva úlohu pri spájaní publika s každou z hlavných hodnôt čínskeho Nového roka a nabáda ľudí, aby sa zamysleli nad rokom, ktorý bol rokom a nadchádzajúcim rokom.

Aktivácia Udalosti

Home

Aktivácia Udalosti Domov zahŕňa nostalgiu osobného domu a je kombináciou starého a nového. Zadnú stenu pokrývajú obrazy z roku 1960, na celom displeji sú roztrúsené malé osobné mementá. Spoločne sú tieto veci vzájomne prepletené v sérii reťazcov tvoriacich spolu jeden príbeh, kde zatiaľ čo divák stojí, odhaľuje odkaz.

Umelecká Inštalácia

The Future Sees You

Umelecká Inštalácia Budúcnosť vidí Vidíte krásu optimizmu, ktorý predstavuje mladý kreatívny dospelý - budúcich mysliteľov, inovátorov, dizajnérov a umelcov vášho sveta. Dynamický vizuálny príbeh, premietaný v 30 oknách po 5 úrovniach, oči žiaria žiarivým spektrom farieb a niekedy sa zdá, že sledujú dav, keď s dôverou vyzerajú do noci. Týmito očami vidia budúcnosť, mysliteľ, inovátor, dizajnér a umelec: zajtrajšie kreatívy, ktoré zmenia svet.