Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Automatický Kávovar

F11

Automatický Kávovar Jednoduché a elegantné, čisté línie a kvalitný povrchový materiál robia z dizajnu F11 vhodný pre profesionálne aj domáce prostredie. Plnofarebný 7 "dotykový displej je veľmi jednoduchý na používanie a intuitívny. F11 je stroj na jeden dotyk, kde si môžete prispôsobiť svoje obľúbené nápoje pre rýchly výber. Zásobník na fazuľu, nádrž na vodu a nádobu na polevu sú k dispozícii na zvládnutie špičkovej hodiny. Patentovaná varná jednotka môže ponúknuť stlačené espresso alebo nestlačenú bežnú kávu a aróma je zaručená keramickými plochými čepeľami.

Bezpečnostné Zariadenie

G2 Face Recognition

Bezpečnostné Zariadenie Vďaka vysokej kvalite materiálov a jednoduchosti dizajnu je toto bezpečnostné zariadenie na rozpoznávanie tváre ozdobené, štýlové a robustné. Pokročilá technológia vo vnútri, aby sa stala jednou z najrýchlejších na svete a bola veľmi presná, nikto nemôže podvádzať svoj algoritmus. Nepremokavý výrobok s atmosférickým svetlom na zadnej strane vytvára atmosféru atmosféry aj v najchladnejšej kancelárii. Vďaka kompaktnej veľkosti je možné ho umiestniť takmer všade a tvar umožňuje umiestnenie vodorovne alebo zvislo.

Vyvíjajúci Sa Nábytok

dotdotdot.frame

Vyvíjajúci Sa Nábytok Domy sa zmenšujú, takže potrebujú ľahký a všestranný nábytok. Dotdotdot.Frame je prvý mobilný, prispôsobiteľný nábytkový systém na trhu. Efektívny a kompaktný, rám môže byť pripevnený k stene alebo oprený o ňu pre ľahké umiestnenie okolo domu. A jeho prispôsobiteľnosť pochádza z 96 dier a rozširujúcej sa škály príslušenstva, ktoré sa do nich dajú upevniť. Použite jeden alebo podľa potreby spojte viacero systémov - je k dispozícii nekonečná kombinácia.

Systém Triedenia Recyklovateľného Odpadu

Spider Bin

Systém Triedenia Recyklovateľného Odpadu Spider bin je univerzálne a ekonomické riešenie na triedenie recyklovateľných materiálov. Vytvorí sa skupina vyskakovacích košov pre domácnosť, kanceláriu alebo vonku. Jedna položka má dve základné časti: rám a tašku. Ľahko sa presúva z jedného miesta na druhé, je vhodné ho prepravovať a skladovať, pretože ak sa nepoužíva, môže byť plochý. Kupujúci si objednávajú pavučinu online, kde si môžu vybrať veľkosť, počet košov Spider a typ tašky podľa svojich potrieb.

Škorica S Medom

Heaven Drop

Škorica S Medom Nebeská kvapka je škorica naplnená čistým medom, ktorý sa používa s čajom. Cieľom bolo skombinovať dve potraviny, ktoré sa používajú osobitne, a vytvoriť úplne nový produkt. Dizajnéri sa inšpirovali štruktúrou škoricovej rolky, použili jej valčekovú formu ako nádobu na med a na balenie škoricových roliek použili včelí vosk na izoláciu a balenie škoricových roliek. Na jeho povrchu sú zobrazené egyptské postavy, a to preto, že Egypťania sú prví ľudia, ktorí si uvedomili dôležitosť škorice a použili med ako poklad! Tento produkt by mohol byť symbolom neba v šálkach čaju.

Jedlo

Drink Beauty

Jedlo Drink Beauty je ako krásny šperk, ktorý môžete piť! Vytvorili sme kombináciu dvoch predmetov, ktoré sa používali osobitne s čajom: skalné cukrovinky a plátky citróna. Tento dizajn je úplne jedlý. Pridaním plátok citróna do štruktúry sladkých cukroviniek sa jeho chuť stáva neuveriteľne lepšou a jej hodnota jedla sa zvyšuje vďaka vitamínom citróna. Dizajnéri jednoducho vymenili tyčinky, ktoré boli uchytené v kryštáloch cukroviniek, plátok sušeného citróna. Drink Beauty je kompletným príkladom moderného sveta, ktorý spája krásu a efektivitu dohromady.