Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Domáce Cestoviny Stroj

Hidro Mamma Mia

Domáce Cestoviny Stroj Hidro Mama Mia je sociálno-kultúrna záchrana talianskou gastronómiou. Veľmi ľahko sa používa, je ľahký a kompaktný, ľahko sa skladuje a prepravuje. Umožňuje bezpečnú vysokú produktivitu, poskytuje rodine príjemný zážitok z varenia do každodenného života a interakcie s priateľmi. Motor je úplne integrovaný do prevodovej súpravy, ponúka výkon, robustnosť a bezpečné používanie, čo tiež umožňuje ľahké čistenie a podporu. Krája cesto rôznej hrúbky a je schopný pripraviť rôzne jedlá: cestoviny, rezance, lasagne, chlieb, pečivo, pizzu a ďalšie.

Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar V časoch vyspelých digitálnych prístrojov, plochosti dotykových obrazoviek a racionálnych jednoobjemových vozidiel je projekt Brescia Hommage starou školskou dvojmiestnou hypercarovou dizajnovou štúdiou, ktorá sa považuje za oslavu doby, v ktorej je elegantná jednoduchosť, vysokotlaková materiálnosť, surová sila, čistá krása a priame spojenie medzi človekom a strojom boli pravidlom hry. V čase, keď statoční a dômyselní muži ako Ettore Bugatti sám vytvorili mobilné zariadenia, ktoré ohromili svet.

Bazény

Termalija Family Wellness

Bazény Termalija Family Wellness je posledným zo série projektov, ktoré spoločnosť Enota za posledných pätnásť rokov vybudovala v spoločnosti Terme Olimia a zavŕšila úplnú transformáciu kúpeľného komplexu. Pri pohľade z diaľky je tvar, farba a mierka novej zoskupenej štruktúry štvorstenných zväzkov pokračovaním zoskupenia okolitých vidieckych budov, ktoré sa vizuálne rozširuje do srdca komplexu. Nová strecha pôsobí ako veľký letný tieň a neuznáva žiadny vzácny vonkajší priestor.

Automatický Odšťavovač

Toromac

Automatický Odšťavovač Toromac je špeciálne navrhnutý s jeho silným vzhľadom, aby priniesol nový spôsob konzumácie čerstvo vylisovanej pomarančovej šťavy. Je vyrobený pre maximálnu extrakciu šťavy a je určený pre reštaurácie, kaviarne a supermarkety. Jeho prvotriedny dizajn umožňuje priateľský zážitok dodávajúci chuť, zdravie a hygienu. Má inovatívny systém, ktorý rezá ovocie vertikálne a stlačuje polovice rotačným tlakom. To znamená, že maximálny výkon sa dosiahne bez stláčania alebo dotýkania sa obalu.

Etiketa Piva

Carnetel

Etiketa Piva Dizajn piva v secesnom štýle. Štítok na pivo obsahuje tiež veľa podrobností o procese výroby piva. Dizajn je vhodný aj pre dve rôzne fľaše. To sa dá urobiť jednoducho vytlačením dizajnu na 100 percent displeji a 70 percent veľkosti. Štítok je pripojený k databáze, ktorá zaisťuje, že každá fľaša dostane jedinečné číslo náplne.

Identita Značky

BlackDrop

Identita Značky Toto je osobný projekt stratégie a identity značky. BlackDrop je reťazec obchodov a značiek, ktorá predáva a distribuuje kávu. BlackDrop je osobný projekt pôvodne vyvinutý na nastavenie tónu a tvorivého smerovania pre osobné kreatívne podnikanie na voľnej nohe. Táto značka bola vytvorená za účelom umiestnenia Aleka ako dôveryhodného konzultanta značky v komunite startupov. BlackDrop je skratka pre úhľadnú, súčasnú a transparentnú startup značku, ktorej cieľom je stať sa nadčasovou, rozpoznateľnou a vedúcou značkou v tomto odvetví.