Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nápoj

Firefly

Nápoj Tento dizajn je novým kokteilom s Chiou, hlavnou myšlienkou bolo navrhnúť kokteil, ktorý má niekoľko chuťových fáz. Tento dizajn sa dodáva aj s rôznymi farbami, ktoré je možné vidieť pri čiernom svetle, vďaka čomu je vhodný na večierky a kluby. Chia dokáže absorbovať a rezervovať akúkoľvek príchuť a farbu, takže keď si pripravíte kokteil s Firefly, môžete si postupne vyskúšať rôzne príchute. Výživová hodnota tohto produktu je vyššia v porovnaní s inými kokteilmi, a to všetko kvôli vysokej výživnej hodnote Chia a nízkym obsahom kalórií. , Tento dizajn je novou kapitolou v histórii nápojov a koktailov.

Forma Na Ľad

Icy Galaxy

Forma Na Ľad Príroda bola pre dizajnérov vždy jedným z najdôležitejších zdrojov inšpirácie. Táto myšlienka prišla na myseľ dizajnérov tým, že sa pozrela do priestoru a obrazu galaxie Mliečna dráha. Najdôležitejším aspektom tohto dizajnu bolo vytvorenie jedinečnej formy. Mnoho dizajnov, ktoré sú na trhu, sa zameriava na výrobu najjasnejšieho ľadu, ale v tomto prezentovanom dizajne sa dizajnéri zámerne zamerali na formy, ktoré tvoria minerály, zatiaľ čo voda sa mení na ľad, aby bolo jasnejšie, že dizajnéri zmenili prirodzený defekt. do krásneho efektu. Tento dizajn vytvára špirálovitú guľovú formu.

Cigaretový Filter

X alarm

Cigaretový Filter X alarm, je alarm pre fajčiarov, aby si uvedomili, čo robia pre seba, keď to robia. Tento dizajn je novou generáciou cigaretových filtrov. Tento dizajn môže byť dobrou náhradou za drahé reklamy proti fajčeniu a má väčší vplyv na fajčiarov ako na akúkoľvek inú negatívnu reklamu. Má veľmi jednoduchú štruktúru, filtre sú vyrazené neviditeľným atramentom, ktorý pokrýva negatívnu oblasť náčrtu a s každým potiahnutím sa skica objaví jasnejšia, takže s každým potiahnutím uvidíte, že vaše srdce stmavne a viete, čo sa s vami deje.

Parkovanie Transformačných Bicyklov

Smartstreets-Cyclepark™

Parkovanie Transformačných Bicyklov Smartstreets-Cyclepark je všestranné, racionálne zariadenie na parkovanie bicyklov pre dve bicykle, ktoré sa zmestí za pár minút, aby umožnilo rýchle vylepšenie parkovacích zariadení pre bicykle v mestských oblastiach bez toho, aby sa do ulíc pridávala neporiadok. Toto zariadenie pomáha znižovať krádež bicyklov a môže byť inštalované aj na najužších uliciach, čím uvoľňuje novú hodnotu z existujúcej infraštruktúry. Z nehrdzavejúcej ocele môže byť zariadenie v súlade s farbami RAL a označené pre miestne úrady alebo sponzorov. Môže sa tiež použiť na identifikáciu cyklistických trás. Môže byť prekonfigurovaný tak, aby vyhovoval akejkoľvek veľkosti alebo štýlu stĺpca.

Horčík

Kailani

Horčík Práce agentúry Arome týkajúce sa grafickej identity a umeleckej línie obalov Kailani sú založené na minimálnom a čistom dizajne. Tento minimalizmus je v súlade s produktom, ktorý obsahuje iba jednu zložku, horčík. Zvolená typografia je silná a typizovaná. Charakterizuje tak silu minerálneho horčíka, ako aj silu produktu, ktorá spotrebiteľom obnovuje vitalitu a energiu.

Fľaša Vína

Gabriel Meffre

Fľaša Vína Aroma vytvára grafickú identitu pre zberateľskú misu Gabriel Meffre, ktorá oslavuje 80 rokov. Pracovali sme na charakteristickom dizajne tridsiatych rokov, graficky symbolizovanom ženou so pohárom vína. Použité farebné dosky sú zvýraznené razením a vyrazením za horúca fólie, aby sa zvýraznila strana kolektora zbierky.