Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zábavný Dom Pre Deti

Fun house

Zábavný Dom Pre Deti Tento dizajn budovy je určený pre deti, aby sa mohli učiť a hrať, čo je úplne zábavný dom od super otca. Dizajnér kombinoval zdravé materiály a bezpečnostné tvary, aby vytvoril úžasný a zaujímavý priestor. Pokúsili sa vytvoriť pohodlný a hrejivý domček pre deti a pokúsili sa prehĺbiť vzťah medzi rodičmi a deťmi. Klient povedal dizajnérovi, aby dosiahol 3 ciele, ktorými boli: (1) prírodné a bezpečnostné materiály, (2) šťastie detí a rodičov a (3) dostatok úložného priestoru. Dizajnér našiel jednoduchú a jasnú metódu na dosiahnutie cieľa, ktorým je domov, samotný začiatok detského priestoru.

Interiérový Dom

Spirit concentration

Interiérový Dom Aký je priestor pre dom? Dizajnér je presvedčený, že dizajn vychádza z požiadaviek majiteľa a dosahuje dušu do vesmíru. Preto dizajnér navigoval svoj účel priestoru pomocou krásneho páru. Obaja majitelia milujú materiály a dizajnové riešenie v porovnaní s japonskou kultúrou. Na predstavenie spomienok medzi ich mysľami sa rozhodli použiť rôzne drevené textúry na vytvorenie domu duší. V dôsledku toho vytvorili 3 konsenzuálne ciele tohto ideálneho domu, ktorými boli (1) pokojná atmosféra, (2) flexibilné a očarujúce verejné priestory a (3) pohodlné a neviditeľné súkromné priestory.

Dom Na Spomienky

Memory Transmitting

Dom Na Spomienky Tento dom sprostredkuje obrazy domu pomocou drevených trámov a rozloženého stohu bielych tehál. Svetlo prechádza z priestorov bielych tehál okolo domu, čím vytvára pre klienta osobitnú atmosféru. Návrhár používa niekoľko metód na vyriešenie obmedzení tejto budovy pre klimatizačné a skladovacie priestory. Spojte tiež materiály s pamäťou klienta a prostredníctvom štruktúry predstavte hrejivú a elegantnú estetiku, ktorá spája jedinečný štýl tohto domu.

Interiérový Dom

Seamless Blank

Interiérový Dom Je to dom, ktorý predstavuje jedinečný životný štýl hostesky, ktorá je grafickým dizajnérom a podnikateľom. Dizajnér predstavuje prírodné materiály, ktoré ilustrujú preferencie hostesiek, a zachováva prázdne miesta, aby vyplnil výrobky člena rodiny. Kuchyňa je v centre domu, špeciálne navrhnutý priestorový výhľad pre hostesku a uistite sa, že rodičia môžu vidieť kdekoľvek. Dom je vybavený bezfarebnou podlahou z bielej žuly, talianskou minerálnou maľbou, priehľadným sklom a bielym práškovým náterom, ktorý odhaľuje elegantné detaily materiálov.

Interiérový Dom

Warm loft

Interiérový Dom Dom v priemyselnom štýle s teplými materiálmi. Tento dom pripravuje pre klientov niekoľko funkcií na podporu životných vlastností. Dizajnér sa pokúsil spojiť rúry do každého priestoru a kombinované drevené, oceľové a ENT rúry, aby ilustroval príbeh života klientov. To isté sa netýka obyčajného priemyselného štýlu. Tento dom dodáva iba niekoľko farieb a pripravuje veľa úložných priestorov.

Stolička

Ydin

Stolička Ydin stoličku môžete namontovať sami, bez použitia špeciálnych nástrojov, vďaka jednoduchému zámkovému systému. 4 identické chodidlá nie sú umiestnené v žiadnom konkrétnom poradí a konkrétne sedadlo, ktoré slúži ako základný kameň, udržuje všetko na svojom mieste. Nohy sa vyrábajú zo šrotového dreva pochádzajúceho od výrobcu schodov, ľahko sa opracúvajú tradičnými technikami spracovania dreva a nakoniec sa naolejujú. Sedadlo sa jednoducho formuje do trvanlivého vláknami vystuženého UHP betónu. Ďalším argumentom trvalej udržateľnosti je iba 5 oddeliteľných častí, ktoré majú byť zabalené a pripravené na odoslanie koncovým zákazníkom.