Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajovar

Grundig Serenity

Čajovar Serenity je moderný výrobca čaju, ktorý sa zameriava na radostné užívateľské skúsenosti. Projekt sa zameriava hlavne na estetické prvky a užívateľskú skúsenosť, pretože hlavným cieľom je navrhnúť, aby sa produkt odlišoval od existujúcich produktov. Dok na výrobu čaju je menší ako telo, ktoré umožňuje produktu pozerať sa po zemi, čo prináša jedinečnú identitu. Mierne zakrivené telo v kombinácii s krájanými povrchmi tiež podporuje jedinečnú identitu produktu.

Luster

Lory Duck

Luster Kačica Lory je navrhnutá ako závesný systém zostavený z modulov z mosadze a epoxidového skla, z ktorých každý pripomína kačicu bez námahy kĺzavý po chladných vodách. Moduly tiež ponúkajú konfigurovateľnosť; s dotykom, každý môže byť nastavený tak, aby smeroval ľubovoľným smerom a visel v akejkoľvek výške. Základný tvar lampy sa rodil pomerne rýchlo. Potreboval však mesiace výskumu a vývoja s nespočetnými prototypmi, aby sa dosiahla jeho dokonalá rovnováha a najlepší vzhľad zo všetkých možných uhlov.

Dámska Kolekcia

Hybrid Beauty

Dámska Kolekcia Dizajn kolekcie Hybrid Beauty spočíva v použití roztomilosti ako mechanizmu prežitia. Založené roztomilé črty sú stuhy, volánky a kvety a sú prerobené tradičnými technikami v mlynárstve a couture. Týmto sa obnovujú staré techniky spájania s modernými hybridmi, ktoré sú romantické, tmavé, ale tiež večné. Celý proces dizajnu Hybrid Beauty podporuje udržateľnosť pri tvorbe nadčasových vzorov.

Ľahký Portál Budúce Železničné Mesto

Light Portal

Ľahký Portál Budúce Železničné Mesto Light Portal je majstrovským plánom mesta Yibin Highspeed Rail City. Reforma životného štýlu odporúča všetkým vekovým rokom po celý rok. Centrum Yibin Grónsko sa nachádza vedľa vysokorýchlostnej železničnej stanice Yibin, ktorá je v prevádzke od júna 2019, a zahŕňa 160 metrov vysoké dvojčatá so zmiešaným využitím, ktoré spájajú architektúru a prírodu s krajinným bulvárom dlhým 1 km. Yibin má históriu viac ako 4000 rokov, akumulácia múdrosti a kultúry rovnako ako sediment v rieke znamenal rozvoj Yibinu. Twin Towers slúžia ako ľahký portál, ktorý slúži na usmernenie návštevníkov, ako aj ako orientačný bod pre obyvateľov.

Zubná Klinika

Clinique ii

Zubná Klinika Clinique ii je súkromná ortodontická klinika pre vedúceho mienky a luminára, ktorý aplikuje a skúma najmodernejšie techniky a materiály vo svojej disciplíne. Architekti predpokladali koncepciu implantátu založenú na ortodontickom typickom použití vysoko presných zdravotníckych pomôcok ako konštrukčného princípu v celom priestore. Vnútorné povrchy stien a nábytok sa hladko spájajú do bieleho škrupiny s postriekaním žltým koránom, kde sa implantujú špičkové lekárske technológie.

Megalopolis X Shenzhen Super Ústredie

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Ústredie Megalopolis X bude novým centrom v srdci väčšej oblasti zálivu, neďaleko hranice medzi Hongkongom a Shenzen. Územný plán integruje architektúru s pešími sieťami, parkmi a verejnými priestormi. Nadzemné a podzemné dopravné siete sa plánujú maximalizáciou prepojenia v meste. Podzemná udržateľná sieť infraštruktúry zabezpečí bezproblémové systémy diaľkového chladenia a automatického spracovania odpadu. Cieľom je vytvoriť rámec kreatívneho hlavného plánu toho, ako sa budú mestá navrhovať v budúcnosti.