Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dom

Dezanove

Dom Inšpirácia architekta prišla z regenerovaného eukalyptového dreva „bateas“. Jedná sa o platformy na výrobu mušlí v ústiach riek, ktoré tvoria veľmi dôležitý miestny priemysel v španielskej Ria da Arousa. V týchto platformách sa používa eukalyptové drevo av tomto regióne existujú rozšírenia tohto stromu. Vek dreva nie je skrytý a rôzne vonkajšie a vnútorné plochy dreva sa používajú na vytváranie rôznych pocitov. Dom sa snaží vypožičať si tradíciu okolia a odhaliť ich prostredníctvom príbehu rozprávaného v dizajne a detailoch.

Reštaurácia

Xin Ming Yuen

Reštaurácia Vchod je prehliadkou kontrastných materiálov, štruktúr a farieb. Recepcia je priestorom pokojného pohodlia. Sľubné vzory narážajú na hravé dekorácie. Pozadie je oblasť dynamického pruhu v pokojnom kontexte. Tradičné čínske charakterové svetlá typu Hui dodávajú zmysel pre futurizmus. Jedálenský kútik prechádza delikátne zdobeným zastrešeným kláštorom. Zdobené kvetinovými, karbovými obrázkami rýb, reliéfnymi obrazovkami z farebného skla a starodávnymi bylinkovými stolicami Bai Zi. Je to vizuálna cesta po čase a kultúrne pamiatky v móde.

Maloobchodný Priestor

Portugal Vineyards

Maloobchodný Priestor Konceptový obchod Portugalských viníc je prvým fyzickým obchodom pre online špecializovanú spoločnosť na výrobu vína. Obchod sa nachádza v susedstve sídla spoločnosti, je orientovaný na ulicu a zaberá 90 m2, a pozostáva z otvoreného plánu bez priečok. Interiér je oslnivo biely a minimálny priestor s kruhovou cirkuláciou - biele plátno pre portugalské víno, ktoré má žiariť a byť vystavené. Police sú vyrezávané zo stien s odkazom na vínne terasy na 360 stupňovom ponornom maloobchodnom zážitku bez počítadla.

Umenie

Metamorphosis

Umenie Táto stránka sa nachádza v priemyselnom regióne Keihin na okraji Tokia. Zápal dymu z komínov ťažkých priemyselných závodov môže zobrazovať negatívny obraz, ako je znečistenie a materializmus. Fotografie sa však zameriavajú na rôzne aspekty tovární, ktoré zobrazujú jeho funkčnú krásu. Rúry a štruktúry počas dňa vytvárajú geometrické vzory s čiarami a textúrami a mierka na zvetrávaných zariadeniach vytvára dôstojný vzduch. V 80. rokoch sa zariadenia v 80. rokoch menia na tajomnú kozmickú pevnosť ako sci-fi filmy.

Spoločenské A Voľný Čas

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Spoločenské A Voľný Čas Vodorovné a zvislé čiary sa vzájomne pretínajú a vytvárajú mriežku. Každá mriežka je komunikačnou platformou, ktorá je tiež zdrojom koncepcie dizajnu baru whisky. Pokiaľ ide o úsporu energie a ochranu životného prostredia, konštruktér použil LED úsporné žiarivky po celom bare. Aby sa zachovala kvalita ovzdušia v bare, v konštrukcii sa používajú okná zo severu na juh, ktoré môžu zabezpečiť priechod prirodzeného vzduchu.

Výstavná Sieň

City Heart

Výstavná Sieň Od architektúry mesta po index, aby ste pochopili a zvážili rovnováhu dizajnu, výraz mesta zhustil v troch rohových priestoroch, cez mestskú výstavbu a rozvoj na podporu podnikov, mesta a ľudskej perspektívy zmeny mesta a mestských charakteristík a mestských klimatické skladanie výmenou za vyjadrenie dizajnérskeho porozumenia mesta, pozrite sa na minulosť mesta, aby ste videli jeho budúcnosť.