Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dom

VH Green

Dom Dom je rozšírený do zelena v rovinnom aj stereoskopickom tvare, čo vytvára dobré prostredie pre obyvateľov aj mesto. V slnečnom ázijskom regióne je Breeze Soleil pomocou tejto zelene veľmi efektívny spôsob myslenia. Je možné získať nielen funkciu slnečného žiarenia v lete, ale aj ochranu súkromia, zamedzenie hluku z ulice a chladiaci účinok automatickým zavlažovaním.

Kostol

Mary Help of Christian Church

Kostol Vzhľadom na rozšírenie katolíckej komunity a nárast turistov na ostrove Samui, Suratthani. Exteriér Márie Pomocnice kresťanského kostola bol navrhnutý v kombinovanej podobe modliacich sa rúk, krídel uhlov a lúčov Ducha Svätého. Vnútorný priestor, bezpečnosť ako v materskom lone. Použitím dlhej a úzkej svetelnej dutiny a veľkého ľahkého izolačného betónu bolo betónové krídlo pretekajúce svetelnou dutinou vybudované tak, aby vytváralo tieň, ktorý sa v čase mení a pritom si zachováva vnútorný komfort. Minimalizujte symbolickú výzdobu a použitie prírodného materiálu ako pokorný pokoj pri modlitbe.

Bytový Dom

Abstract House

Bytový Dom Rezidencia využíva modernú estetiku pri zachovaní centrálneho nádvoria, ktoré evokuje tradičnú prax v Kuvajte pri stavbe domov. Tu má bydlisko možnosť uznať minulosť aj prítomnosť, bez stretov. Vodný prvok v krokoch hlavných dverí sa vymetá smerom von, sklo od podlahy po strop pomáha udržiavať otvorené priestranstvá, čo umožňuje užívateľom bez námahy prechádzať medzi vonkajšou a vnútornou, minulou a súčasnou.

Pohovka

Shell

Pohovka Pohovka Shell sa objavila ako kombinácia obrysov morských mušlí a módnych trendov v napodobňovaní technológie exoskeletov a 3D tlače. Cieľom bolo vytvoriť pohovku s efektom optickej ilúzie. Mal by sa používať ľahký a vzdušný nábytok doma aj vonku. Na dosiahnutie účinku ľahkosti sa použila sieť z nylonových lán. Tvrdosť jatočného tela je tak vyvážená tkaním a mäkkosťou siluetových línií. Pevná základňa pod rohovými časťami sedadla môže byť použitá ako bočné stoly a mäkké horné sedadlá a vankúše dokončujú kompozíciu.

Reštaurácia

Chuans Kitchen II

Reštaurácia Chuanova kuchyňa II, ktorá ako médium berie ako súčasť čiernu hlinenú nádobu Sichuan Yingjing a ťažbu pôdnych materiálov, je experimentálna reštaurácia postavená na súčasnom experimente tradičného ľudového umenia. Prelomením hranice materiálov a objavovaním modernej formy tradičného ľudového umenia vyťažila spoločnosť Infinity Mind vyhodené tesnenia po vypaľovaní čiernej kameninovej keramiky Yingjing a použila ich ako hlavný dekoračný prvok v kuchyni Chuan's II.

Kreslo

Infinity

Kreslo Hlavný dôraz na dizajn kresla Infinity sa kladie práve na operadlo. Je to odkaz na symbol nekonečna - obrátenú číslicu 8. Je to, ako by zmenilo svoj tvar pri otáčaní, nastavovaní dynamiky čiar a opakovaní znaku nekonečna vo viacerých rovinách. Operadlo je ťahané dokopy niekoľkými elastickými pásmi, ktoré tvoria vonkajšiu slučku, ktorá sa tiež vracia k symbolike nekonečného cyklu života a rovnováhy. Dodatočný dôraz sa kladie na jedinečné lemy nôh, ktoré bezpečne pripevňujú a podopierajú bočné časti kresla rovnako ako svorky.