Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentný hybrid, ktorý integruje domáci interiér s eleganciou a štýlom. Prináša humanizovanú technológiu a inováciu prostredníctvom funkcií, regulácie teploty a čistenia vzduchu, osvetlenia a vázy do dekorácie miestnosti. Blaho prichádza prostredníctvom senzorov, ktoré dokážu odčítať prostredie a udržiavať miestnu teplotu a vlhkosť stabilnú, podľa predchádzajúceho nastavenia, vyrobeného spoločnosťou MideaApp.

Autonómny Mobilný Robot

Pharmy

Autonómny Mobilný Robot Autonómny navigačný robot pre logistiku nemocníc. Je to produktový servisný systém, ktorý zaisťuje bezpečné a efektívne dodávky, znižuje šance zdravotníckeho pracovníka na chorobu a obmedzuje pandemické choroby medzi nemocničným personálom a pacientmi (COVID-19 alebo H1N1). Dizajn pomáha zvládnuť dodávky do nemocnice s ľahkým prístupom a bezpečnosťou pomocou nekomplikovanej interakcie používateľa pomocou priateľskej technológie. Robotické jednotky majú schopnosť autonómneho pohybu do vnútorného prostredia a majú synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, sú schopné robotickej tímovej spolupráce.

Byt

Shkrub

Byt Dom Shkrub sa objavil z lásky a lásky - milujúci pár s tromi deťmi. DNA domu obsahuje štruktúrujúce estetické princípy, ktoré nachádzajú inšpiráciu v ukrajinskej histórii a kultúre inšpirovanej japonskou múdrosťou. Prvok zeme ako materiál sa cíti v štrukturálnych aspektoch domu, ako je pôvodná došková strecha a v krásnych a hustých štruktúrovaných ílových stenách. Myšlienka vzdať hold ako miesto zakladania sa dá vnímať po celom dome ako jemná vodiaca niť.

Inteligentný Difúzor Arómy

Theunique

Inteligentný Difúzor Arómy Agarwood je vzácny a drahý. Jeho aróma sa dá získať iba spálením alebo extrakciou, používa sa v interiéri a poskytuje ju len málo používateľov. Na prekonanie týchto obmedzení sa po trojročnom úsilí vytvoria inteligentné rozptyľovače arómy a prírodné ručne vyrábané tablety z agarového dreva s viac ako 60 návrhmi, 10 prototypmi a 200 experimentmi. Predstavuje nový možný obchodný model a využíva kontext pre priemysel agarového dreva. Používatelia môžu jednoducho vložiť difuzor do automobilu, ľahko si prispôsobiť čas, hustotu a rozmanitosť arómy a užiť si pohlcujúcu aromaterapiu, nech idú kdekoľvek a kdekoľvek jazdia.

Klimatizácia

Midea Sensia HW

Klimatizácia Midea Sensia podporuje kvalitu života a inovatívny spôsob, ako odhaliť predmet dekorácie. Okrem účinnosti prúdenia vzduchu a ticha predstavuje inovatívny dotykový panel, ktorý umožňuje prístup k funkciám a farbám a intenzite blesku. Farebná terapia, ktorá pomáha antistresovému procesu, trendy v inovatívnych produktoch oboma spôsobmi, pohoda a estetika. Okrem rôznych estetických tvarov spájajú jeho tvary interiér domu s eleganciou a štýlom, čo dom oceňuje nepriamym svetlom.

Stôl

Duoo

Stôl Duoo desk je túžba vyjadriť charakter prostredníctvom minimalizmu foriem. Jeho tenké vodorovné čiary a uhlové kovové nohy vytvárajú silný vizuálny obraz. Horná polica umožňuje umiestniť kancelárske potreby tak, aby pri práci nenarušovali. Skrytý zásobník na povrchu pre pripojenie zariadení udržuje čistú estetiku. Doska stola z prírodnej dyhy nesie teplo prírodnej textúry dreva. Stôl udržuje dokonalou rovnováhu vďaka harmonicky vybraným materiálom, funkčnosti a praktickosti v kombinácii s estetikou pravidelných a prísnych foriem.