Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obytný Dom

Oberbayern

Obytný Dom Dizajnér verí, že hĺbka a význam priestoru žijú v udržateľnosti odvodenej od jednoty vzájomne prepojeného a spoluzávislého človeka, priestoru a prostredia; teda s obrovskými originálnymi materiálmi a recyklovaným odpadom sa koncept zhmotnil v dizajnérskom štúdiu, v kombinácii domova a kancelárie, pre dizajnový štýl koexistujúci s prostredím.

Konceptuálna Výstava

Muse

Konceptuálna Výstava Muse je experimentálny dizajnový projekt študujúci hudobné vnímanie človeka prostredníctvom troch inštalačných zážitkov, ktoré poskytujú rôzne spôsoby, ako zažiť hudbu. Prvý je čisto senzačný s použitím termoaktívneho materiálu a druhý zobrazuje dekódované vnímanie hudobnej priestorovosti. Posledným je preklad medzi notovým zápisom a vizuálnymi formami. Ľudia sú povzbudzovaní, aby interagovali s inštaláciami a skúmali hudbu vizuálne svojim vlastným vnímaním. Hlavným posolstvom je, že dizajnéri by si mali uvedomiť, ako ich vnímanie v praxi ovplyvňuje.

Identita Značky

Math Alive

Identita Značky Dynamické grafické motívy obohacujú učebný efekt matematiky v zmiešanom učebnom prostredí. Dizajn loga inšpirovali parabolické grafy z matematiky. Písmená A a V sú spojené súvislou čiarou, ktorá demonštruje interakciu medzi pedagógom a študentom. Vyjadruje posolstvo, že Math Alive vedie používateľov k tomu, aby sa stali múdrymi deťmi v matematike. Kľúčové vizuály predstavujú transformáciu abstraktných matematických pojmov do trojrozmernej grafiky. Úlohou bolo vyvážiť zábavné a pútavé prostredie pre cieľové publikum s profesionalitou ako značky vzdelávacích technológií.

Kolekcia Šperkov

Biroi

Kolekcia Šperkov Biroi je 3D tlačená séria šperkov, ktorá je inšpirovaná legendárnym fénixom z neba, ktorý sa vrhá do plameňov a znovuzrodí zo svojho vlastného popola. Dynamické línie tvoriace štruktúru a vzor Voronoi rozprestretý na povrchu symbolizujú fénixa, ktorý ožíva z horiacich plameňov a letí do neba. Vzor mení veľkosť, aby pretekal po povrchu, čo dáva štruktúre pocit dynamiky. Dizajn, ktorý sám o sebe predvádza sochársky vzhľad, dáva nositeľovi odvahu urobiť krok vpred tým, že vykreslí svoju jedinečnosť.

Umenie

Supplement of Original

Umenie Biele žily v riečnych kameňoch vedú k náhodným vzorom na povrchoch. Výber určitých riečnych kameňov a ich usporiadanie premieňa tieto vzory na symboly vo forme latinských písmen. Takto vznikajú slová a vety, keď sú kamene vedľa seba v správnej polohe. Vzniká jazyk a komunikácia a ich znaky sa stávajú doplnkom toho, čo už existuje.

Vizuálna Identita

Imagine

Vizuálna Identita Cieľom bolo použiť tvary, farby a dizajnovú techniku inšpirovanú jogovými pózami. Elegantný dizajn interiéru a centra ponúka návštevníkom pokojný zážitok na načerpanie nových síl. Dizajn loga, online médiá, grafické prvky a obaly sa preto riadili zlatým rezom, aby mali dokonalú vizuálnu identitu, ako sa očakávalo, čo pomôže návštevníkom centra k skvelému zážitku z komunikácie prostredníctvom umenia a dizajnu centra. Dizajnér do dizajnu stelesnil zážitok z meditácie a jogy.