Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelecká Inštalácia

Pretty Little Things

Umelecká Inštalácia Pretty Little Things skúma svet lekárskeho výskumu a zložité snímky, ktoré sú pozorované pod mikroskopom, a interpretuje ich do moderných abstraktných vzorov prostredníctvom výbuchov vibrujúcej palety farieb fluro. Je to viac ako 250 metrov dlhá s viac ako 40 samostatnými umeleckými dielami, jedná sa o rozsiahlu inštaláciu, ktorá verejnosti prináša krásu výskumu.

Inštalácia

The Reflection Room

Inštalácia Reflexná miestnosť, inšpirovaná červenou farbou, ktorá symbolizuje šťastie v čínskej kultúre, je priestorový zážitok, ktorý bol vytvorený úplne z červených zrkadiel a vytvára nekonečný priestor. Vnútri typografia zohráva úlohu pri spájaní publika s každou z hlavných hodnôt čínskeho Nového roka a nabáda ľudí, aby sa zamysleli nad rokom, ktorý bol rokom a nadchádzajúcim rokom.

Aktivácia Udalosti

Home

Aktivácia Udalosti Domov zahŕňa nostalgiu osobného domu a je kombináciou starého a nového. Zadnú stenu pokrývajú obrazy z roku 1960, na celom displeji sú roztrúsené malé osobné mementá. Spoločne sú tieto veci vzájomne prepletené v sérii reťazcov tvoriacich spolu jeden príbeh, kde zatiaľ čo divák stojí, odhaľuje odkaz.

Umelecká Inštalácia

The Future Sees You

Umelecká Inštalácia Budúcnosť vidí Vidíte krásu optimizmu, ktorý predstavuje mladý kreatívny dospelý - budúcich mysliteľov, inovátorov, dizajnérov a umelcov vášho sveta. Dynamický vizuálny príbeh, premietaný v 30 oknách po 5 úrovniach, oči žiaria žiarivým spektrom farieb a niekedy sa zdá, že sledujú dav, keď s dôverou vyzerajú do noci. Týmito očami vidia budúcnosť, mysliteľ, inovátor, dizajnér a umelec: zajtrajšie kreatívy, ktoré zmenia svet.

Komerčný Dizajn Interiéru

KitKat

Komerčný Dizajn Interiéru Reprezentujte koncept a celkovú značku inovatívnym spôsobom prostredníctvom dizajnu obchodu, konkrétne pre kanadský trh a klientelu Yorkdale. Využitie skúseností z predchádzajúcich vyskakovacích a medzinárodných miest na inováciu a prehodnotenie celého zážitku. Vytvorte ultrafunkčný obchod, ktorý by dobre fungoval pre veľmi vysoký objem prevádzky a zložitý priestor.

Dizajn Interiéru

Arthurs

Dizajn Interiéru Moderný severoamerický gril, koktailový salónik a terasa na streche, ktorá sa nachádza v Toronte v Toronte a oslavuje prepracované klasické menu a zhovievavé nápoje na podpis. Reštaurácia Arthur's Restaurant má tri rôzne priestory (jedáleň, bar a strešná terasa), ktoré sa cítia intímne a zároveň priestranné. Strop je jedinečný svojím dizajnom z fazetovaných drevených panelov s drevenou dýhou, ktorý bol navrhnutý tak, aby vylepšil osemuholníkový tvar miestnosti a napodobnil vzhľad brúseného krištáľu visiaceho nad ním.