Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Maloobchodný Priestor

Portugal Vineyards

Maloobchodný Priestor Konceptový obchod Portugalských viníc je prvým fyzickým obchodom pre online špecializovanú spoločnosť na výrobu vína. Obchod sa nachádza v susedstve sídla spoločnosti, je orientovaný na ulicu a zaberá 90 m2, a pozostáva z otvoreného plánu bez priečok. Interiér je oslnivo biely a minimálny priestor s kruhovou cirkuláciou - biele plátno pre portugalské víno, ktoré má žiariť a byť vystavené. Police sú vyrezávané zo stien s odkazom na vínne terasy na 360 stupňovom ponornom maloobchodnom zážitku bez počítadla.

Umenie

Metamorphosis

Umenie Táto stránka sa nachádza v priemyselnom regióne Keihin na okraji Tokia. Zápal dymu z komínov ťažkých priemyselných závodov môže zobrazovať negatívny obraz, ako je znečistenie a materializmus. Fotografie sa však zameriavajú na rôzne aspekty tovární, ktoré zobrazujú jeho funkčnú krásu. Rúry a štruktúry počas dňa vytvárajú geometrické vzory s čiarami a textúrami a mierka na zvetrávaných zariadeniach vytvára dôstojný vzduch. V 80. rokoch sa zariadenia v 80. rokoch menia na tajomnú kozmickú pevnosť ako sci-fi filmy.

Spoločenské A Voľný Čas

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Spoločenské A Voľný Čas Vodorovné a zvislé čiary sa vzájomne pretínajú a vytvárajú mriežku. Každá mriežka je komunikačnou platformou, ktorá je tiež zdrojom koncepcie dizajnu baru whisky. Pokiaľ ide o úsporu energie a ochranu životného prostredia, konštruktér použil LED úsporné žiarivky po celom bare. Aby sa zachovala kvalita ovzdušia v bare, v konštrukcii sa používajú okná zo severu na juh, ktoré môžu zabezpečiť priechod prirodzeného vzduchu.

Výstavná Sieň

City Heart

Výstavná Sieň Od architektúry mesta po index, aby ste pochopili a zvážili rovnováhu dizajnu, výraz mesta zhustil v troch rohových priestoroch, cez mestskú výstavbu a rozvoj na podporu podnikov, mesta a ľudskej perspektívy zmeny mesta a mestských charakteristík a mestských klimatické skladanie výmenou za vyjadrenie dizajnérskeho porozumenia mesta, pozrite sa na minulosť mesta, aby ste videli jeho budúcnosť.

Stolná Lampa

Oplamp

Stolná Lampa Oplamp pozostáva z keramického telesa a masívneho dreveného základu, na ktorom je umiestnený ledový svetelný zdroj. Vďaka svojmu tvaru získanému zlúčením troch kužeľov sa telo Oplampu môže otáčať do troch výrazných polôh, ktoré vytvárajú rôzne typy svetla: vysoká stolná lampa s okolitým svetlom, nízka stolná lampa s okolitým svetlom alebo dve okolité svetlá. Každá konfigurácia kužeľov žiarovky umožňuje, aby aspoň jeden z lúčov svetla prirodzene interagoval s okolitými architektonickými nastaveniami. Oplamp je navrhnutý a kompletne ručne vyrobený v Taliansku.

Nastaviteľná Stolová Lampa

Poise

Nastaviteľná Stolová Lampa Akrobatický vzhľad Poise, stolovej lampy, ktorú navrhol Robert Dabi z Unform. Studio sa posúva medzi statickým a dynamickým a veľkým alebo malým držaním tela. V závislosti od pomeru medzi jeho osvetleným prstencom a ramenom, ktoré ho drží, dôjde k pretínaniu alebo dotyčnici kružnice. Ak je prsteň umiestnený na vyššej polici, mohol by presahovať do poličky; alebo naklonením krúžku by sa mohol dotknúť okolitej steny. Zámerom tejto nastaviteľnosti je kreatívne zapojiť majiteľa a hrať sa so zdrojom svetla v pomere k ostatným objektom, ktoré ho obklopujú.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.