Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Lollipop

Kreslo Kreslo Lollipop je kombináciou nezvyčajných tvarov a módnych farieb. Jeho siluety a farebné prvky museli vyzerať na diaľku ako cukríky, ale kreslo by sa zároveň malo zmestiť do interiérov rôznych štýlov. Chupa-chups tvar tvoril základ pre lakťové opierky a operadlo a sedadlo sú vyrobené vo forme klasických cukroviniek. Kreslo Lollipop je určené pre ľudí, ktorí majú radi odvážne rozhodnutia a módu, ale nechcú sa vzdať funkčnosti a pohodlia.

Čalúnené Akustické Panely

University of Melbourne - Arts West

Čalúnené Akustické Panely Našou hlavnou úlohou bolo dodať a nainštalovať množstvo akustických panelov zabalených v tkanine rôznych veľkostí, uhlov a tvarov. Počiatočné prototypy zaznamenali zmeny v dizajne aj vo fyzických prostriedkoch inštalácie a zavesenia týchto panelov zo stien, stropov a spodnej strany schodísk. V tomto okamihu sme si uvedomili, že súčasné proprietárne závesné systémy pre stropné panely nie sú vhodné pre naše potreby a navrhli sme vlastné.

Kulma

Nano Airy

Kulma Nano vzdušná kulma využíva inovatívnu technológiu negatívnych iónov. Udržuje hladkú textúru, mäkký lesklý zvlnenie po dlhú dobu. Curlingová rúrka prešla nanokeramickou vrstvou, cíti sa veľmi hladko. Jemne a rýchlo krúti vlasy teplým vzduchom negatívnych iónov. V porovnaní s kulmou bez vzduchu môžete docieliť jemnejšiu kvalitu vlasov. Základnou farbou produktu je jemná, teplá a čistá matná biela a prízvuková farba je ružové zlato.

Reštaurácia

Yuyuyu

Reštaurácia V súčasnosti je dnes na trhu v Číne dosť veľa týchto zmiešaných vzorov, ktoré sa zvyčajne zakladajú na tradičných dizajnoch, ale s modernými materiálmi alebo novými výrazmi. Yuyuyu je čínska reštaurácia, dizajnér vytvoril nový spôsob vyjadrenia orientálneho dizajnu, novú inštaláciu zloženú z čiar a bodiek, ktoré sa rozširujú od dverí k vnútornej časti reštaurácie. So zmenou času sa mení aj estetické ocenenie ľudí. Pre súčasný orientálny dizajn sú inovácie veľmi potrebné.

Reštaurácia

Yucoo

Reštaurácia S postupnou zrelosťou estetiky a estetickými zmenami človeka sa moderný štýl, ktorý zdôrazňuje seba a individualitu, stal dôležitým prvkom dizajnu. V tomto prípade ide o reštauráciu, ktorej návrhár chce pre spotrebiteľov vytvoriť mladistvý priestorový zážitok. Svetlo modré, sivé a zelené rastliny vytvárajú priestor pre pohodlie a ležérnosť. Lustr vyrobený z ručne tkaného ratanu a kovu vysvetľuje kolíziu medzi človekom a prírodou a poukazuje na vitalitu celej reštaurácie.

Obchod

Formal Wear

Obchod Pánske obchody s oblečením často ponúkajú neutrálne interiéry, ktoré negatívne ovplyvňujú náladu návštevníkov, a preto znižujú percento predaja. S cieľom prilákať ľudí nielen k návšteve obchodu, ale aj ku kúpe výrobkov, ktoré sú tu prezentované, by mal priestor inšpirovať a povzbudzovať dobrú náladu. Preto dizajn tohto obchodu využíva špeciálne funkcie inšpirované šitím remeselného spracovania a rôzne detaily, ktoré priťahujú pozornosť a šíria dobrú náladu. Dispozícia otvoreného priestoru rozdelená do dvoch zón je navrhnutá aj pre slobodu zákazníkov pri nákupe.