Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kozmetické Balenie

Clive

Kozmetické Balenie Koncept obalu kozmetiky Clive sa zrodil ako iný. Jonathan nechcel len vytvoriť ďalšiu značku kozmetiky s bežnými výrobkami. Odhodlaný skúmať väčšiu citlivosť a o niečo viac, ako verí v oblasti osobnej starostlivosti, sa venuje jednému z hlavných cieľov. Rovnováha medzi telom a mysľou. S havajským dizajnom inšpirovaným kombináciou tropických listov, tonality mora a hmatového zážitku z balíčkov získate pocit relaxácie a pokoja. Táto kombinácia umožňuje navrhnúť zážitok z tohto miesta.

Kancelária

Studio Atelier11

Kancelária Budova bola založená na „trojuholníku“ s najsilnejším vizuálnym obrazom pôvodnej geometrickej formy. Ak sa pozeráte dolu z vysokého miesta, uvidíte celkom päť rôznych trojuholníkov Kombinácia trojuholníkov rôznych veľkostí znamená, že „miesto“, kde sa stretávajú „ľudská“ a „príroda“.

Koncepčná Kniha A Plagát

PLANTS TRADE

Koncepčná Kniha A Plagát PLANTS TRADE je séria inovatívnych a umeleckých foriem botanických vzoriek, ktorá bola vyvinutá s cieľom vybudovať lepší vzťah medzi človekom a prírodou, a nie vzdelávacie materiály. Kniha koncepcie Rastliny obchod bola pripravená, aby vám pomohla pochopiť tento kreatívny produkt. Kniha, navrhnutá v presne rovnakej veľkosti ako produkt, obsahuje nielen fotografie prírody, ale aj jedinečnú grafiku inšpirovanú múdrosťou prírody. Zaujímavejšie je, že grafika sa starostlivo tlačí kníhtlačom, takže každý obrázok sa líši farbou alebo textúrou, rovnako ako prírodné rastliny.

Bytový Dom

Tei

Bytový Dom Skutočnosť, že pohodlný život po odchode do dôchodku, ktorý najviac využíva priestory na svahu, je realizovaná stálym dizajnom obvyklým spôsobom, sa veľmi ocenila. Príjem bohatého prostredia. Tentoraz však nejde o vilovú architektúru, ale o osobné bývanie. Potom sme najprv začali vytvárať štruktúru, ktorá je založená na tom, že je schopná pohodlne stráviť obvyklý život bez zbytočnej neprimeranosti v celom pláne.

Prsteň

Arch

Prsteň Návrhár sa inšpiruje tvarom oblúkových štruktúr a dúhy. Dva motívy - tvar oblúka a kvapky, sa spoja do jedného trojrozmerného tvaru. Kombináciou minimálnych línií a tvarov a využitím jednoduchých a bežných motívov je výsledkom jednoduchý a elegantný prsteň, ktorý je odvážny a hravý tým, že poskytuje priestor na tok energie a rytmu. Z rôznych uhlov sa tvar krúžku mení - tvar kvapky sa pozoruje z predného uhla, tvar oblúka sa pozoruje z bočného uhla a kríž sa pozerá z horného uhla. To poskytuje užívateľovi stimuláciu.

Krúžok

Touch

Krúžok Jednoduchým gestom vyvolá dotykový dotyk bohaté emócie. Cez krúžok Touch sa dizajnér snaží sprostredkovať tento hrejivý a beztvarý pocit studeným a pevným kovom. 2 krivky sú spojené a vytvárajú krúžok, ktorý naznačuje, že 2 ľudia sa držia za ruky. Krúžok zmení svoj vzhľad, keď je jeho poloha otočená na prste a pri pohľade z rôznych uhlov. Keď sú spojené časti umiestnené medzi vašimi prstami, krúžok sa objaví buď žltý alebo biely. Keď sú pripojené časti umiestnené na prste, môžete si spolu vychutnať žltú aj bielu farbu.