Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Medzinárodná Škola

Gearing

Medzinárodná Škola Koncepčný kruhový tvar Medzinárodnej školy v Debrecíne symbolizuje ochranu, jednotu a spoločenstvo. Rôzne funkcie sa javia ako pripojené ozubené kolesá, pavilóny na provázku usporiadanom na oblúku. Fragmentácia priestoru vytvára rôzne triedy medzi triedami. Nová vesmírna skúsenosť a neustála prítomnosť prírody pomáhajú študentom v tvorivom myslení a prejavovaní ich nápadov. Cesty vedúce k vonkajším vzdelávacím záhradám a lesu dotvárajú kruhový koncept a vytvárajú vzrušujúci prechod medzi zastavaným a prírodným prostredím.

Súkromné Bývanie

House L019

Súkromné Bývanie V celom dome bol použitý jednoduchý, ale sofistikovaný materiál a farebný koncept. Biele steny, drevené dubové podlahy a miestny vápenec pre kúpeľne a komíny. Precízne vypracované detaily vytvárajú atmosféru citlivého luxusu. Presne zložené priehľady určujú voľný plávajúci obytný priestor v tvare L.

Lucerna

Linear Flora

Lucerna Lineárna flóra je inšpirovaná číslom „tri“ z bougainvillea, kvetu Pingtungskej župy. Okrem troch okvetných lístkov bougainvillea pri pohľade zdola, variácie a násobky troch sa mohli objaviť v rôznych aspektoch. Pri príležitosti osláv 30. výročia Tchaj-wanského lucerenského festivalu bol odborník na dizajn osvetlenia Ray Teng Pai vyzvaný odborom pre kultúrne záležitosti okresu Pingtung, aby vytvoril netradičnú lucernu, jedinečnú kombináciu formy a technológie a poslal správu o premene dedičstva festivalu. a spájať ju s budúcnosťou.

Okolité Svetlo

25 Nano

Okolité Svetlo 25 Nano je umelecký ľahký nástroj, ktorý predstavuje pominuteľnosť a vytrvalosť, narodenie a smrť. V spolupráci so spoločnosťou Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, ktorej víziou je budovanie systematickej recyklačnej slučky skla pre udržateľnú budúcnosť, si 25 Nano zvolila relatívne krehkú bublinu ako médium na rozdiel od pevného skla, aby stelesnila túto myšlienku. V prístroji svetlo svieti životnými cyklami bubliny, premieta do prostredia dúhovitú farbu a tiene, čím vytvára okolo používateľa snovú atmosféru.

Pracovné Svetlo

Linear

Pracovné Svetlo Technika ohýbania rúrok Linear Light sa vo veľkej miere používa na výrobu častí vozidiel. Kvapalinová uhlová čiara je realizovaná presnou kontrolou taiwanského výrobcu, takže má minimálny materiál na vytvorenie ľahkej, pevnej a prenosnej lineárnej svetlo; ideálne na osvetlenie každého moderného interiéru. Používa bezdotykové LED stmievanie dotykových LED diód s funkciou pamäte, ktorá sa zapne pri predchádzajúcej nastavenej hlasitosti. Lineárna úloha je navrhnutá tak, aby ju používateľ mohol ľahko zostaviť, pozostával z netoxického materiálu a je dodávaný s plochým obalom; urobiť všetko pre zníženie dopadu na životné prostredie.

Pracovný Priestor

Dava

Pracovný Priestor Dava je vyvinutý pre kancelárie v otvorenom priestore, školy a univerzity, kde sú dôležité pokojné a koncentrované pracovné fázy. Moduly znižujú akustické a vizuálne poruchy. Vďaka trojuholníkovému tvaru je nábytok priestorovo efektívny a umožňuje rôzne možnosti usporiadania. Materiály Dava sú WPC a plsť z vlny, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Plug-in systém upevňuje dve steny k stolovej doske a zdôrazňuje jednoduchosť výroby a manipulácie.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.