Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Infinity

Kreslo Hlavný dôraz na dizajn kresla Infinity sa kladie práve na operadlo. Je to odkaz na symbol nekonečna - obrátenú číslicu 8. Je to, ako by zmenilo svoj tvar pri otáčaní, nastavovaní dynamiky čiar a opakovaní znaku nekonečna vo viacerých rovinách. Operadlo je ťahané dokopy niekoľkými elastickými pásmi, ktoré tvoria vonkajšiu slučku, ktorá sa tiež vracia k symbolike nekonečného cyklu života a rovnováhy. Dodatočný dôraz sa kladie na jedinečné lemy nôh, ktoré bezpečne pripevňujú a podopierajú bočné časti kresla rovnako ako svorky.

Kaviareň

Hunters Roots

Kaviareň Vytvorením interiéru modernej, čistej estetiky vznikol interiér inšpirovaný drevenými prepravkami na ovocie, ktoré sa používajú v abstraktnej podobe. Debny vyplňujú priestory a vytvárajú impozantnú, takmer jaskynnú sochársku formu, ktorá je vyrobená z jednoduchých a priamych geometrických tvarov. Výsledkom je čistý a kontrolovaný priestorový zážitok. Dômyselný dizajn tiež maximalizuje obmedzený priestor premenou praktických svietidiel na ozdobné prvky. Svetlá, skrinky a policové prvky prispievajú k koncepcii dizajnu a sochárskej vizualite.

Krištáľovo Ľahká Socha

Grain and Fire Portal

Krištáľovo Ľahká Socha Táto organická ľahká socha, ktorá sa skladá z dreva a kremenného kryštálu, využíva drevo z udržateľného zdroja z rezervnej zásoby staršieho teakového dreva. Po desaťročiach zvetrávania slnkom, vetrom a dažďom je drevo ručne tvarované, brúsené, spálené a dokončené do nádoby na držanie LED osvetlenia a použitie kryštálov kremeňa ako prírodného difúzora. V každej soche sú použité 100% prírodné nezmenené kryštály kremeňa a sú staré približne 280 miliónov rokov. Používajú sa rôzne techniky povrchovej úpravy dreva vrátane metódy Shou Sugi Ban, ktorá využíva oheň na zachovanie a kontrastnú farbu.

Osvetlenie

Capsule

Osvetlenie Tvar lampy Capsule opakuje formu kapsúl, ktoré sú v modernom svete tak rozšírené: lieky, architektonické štruktúry, kozmické lode, termosky, trubice, časové kapsuly, ktoré prenášajú správy potomkom po mnoho desaťročí. Môže byť dvoch typov: štandardný a predĺžený. Lampy sú k dispozícii v niekoľkých farbách s rôznym stupňom priehľadnosti. Viazanie pomocou nylonových lán dodáva žiarovke ručne vyrobený efekt. Jeho univerzálnou formou bolo určovať jednoduchosť výroby a hromadnej výroby. Jeho hlavnou výhodou je úspora vo výrobnom procese lampy.

Pavilón

ResoNet Sinan Mansions

Pavilón Pavilón ResoNet je uvedený do prevádzky spoločnosťou Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínskeho Nového roka 2017. Pozostáva z dočasného pavilónu a interaktívneho LED svetla „rezoneta“ pripevneného na vnútornom povrchu. Využíva techniky Low-Fi na vizualizáciu rezonančných frekvencií prirodzeného prostredia prostredníctvom interakcie verejnosti a okolitých prvkov detegovaných sieťou LED. Pavilón osvetľuje verejnosť ako reakciu na vibračné stimuly. Okrem návštevníkov si môžu prísť jarné festivalové želania, môžu sa tiež použiť ako divadelné predstavenia.

Servisná Kancelária

Miyajima Insurance

Servisná Kancelária Koncepcia projektu je „prepojiť kanceláriu s mestom“ s využitím životného prostredia. Táto stránka sa nachádza na mieste, kde sa nachádza prehľad mesta. Na dosiahnutie tohto cieľa sa používajú tunelové priestory, ktoré prechádzajú od vstupnej brány po koniec kancelárskych priestorov. Línia stropného dreva a čierna medzera, v ktorej sú nainštalované svetlá a klimatizačné zariadenia, zdôrazňujú smer do mesta.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.