Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Okolité Svetlo

25 Nano

Okolité Svetlo 25 Nano je umelecký ľahký nástroj, ktorý predstavuje pominuteľnosť a vytrvalosť, narodenie a smrť. V spolupráci so spoločnosťou Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, ktorej víziou je budovanie systematickej recyklačnej slučky skla pre udržateľnú budúcnosť, si 25 Nano zvolila relatívne krehkú bublinu ako médium na rozdiel od pevného skla, aby stelesnila túto myšlienku. V prístroji svetlo svieti životnými cyklami bubliny, premieta do prostredia dúhovitú farbu a tiene, čím vytvára okolo používateľa snovú atmosféru.

Pracovné Svetlo

Linear

Pracovné Svetlo Technika ohýbania rúrok Linear Light sa vo veľkej miere používa na výrobu častí vozidiel. Kvapalinová uhlová čiara je realizovaná presnou kontrolou taiwanského výrobcu, takže má minimálny materiál na vytvorenie ľahkej, pevnej a prenosnej lineárnej svetlo; ideálne na osvetlenie každého moderného interiéru. Používa bezdotykové LED stmievanie dotykových LED diód s funkciou pamäte, ktorá sa zapne pri predchádzajúcej nastavenej hlasitosti. Lineárna úloha je navrhnutá tak, aby ju používateľ mohol ľahko zostaviť, pozostával z netoxického materiálu a je dodávaný s plochým obalom; urobiť všetko pre zníženie dopadu na životné prostredie.

Pracovný Priestor

Dava

Pracovný Priestor Dava je vyvinutý pre kancelárie v otvorenom priestore, školy a univerzity, kde sú dôležité pokojné a koncentrované pracovné fázy. Moduly znižujú akustické a vizuálne poruchy. Vďaka trojuholníkovému tvaru je nábytok priestorovo efektívny a umožňuje rôzne možnosti usporiadania. Materiály Dava sú WPC a plsť z vlny, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Plug-in systém upevňuje dve steny k stolovej doske a zdôrazňuje jednoduchosť výroby a manipulácie.

Bytový Dom

Brooklyn Luxury

Bytový Dom Tento projekt, inšpirovaný vášňou klienta pre bohaté historické sídla, predstavuje prispôsobenie funkcionalizmu a tradície zámerom súčasnosti. Preto bol klasický štýl zvolený, prispôsobený a štylizovaný kánonom súčasného dizajnu a moderných technológií. K vytvoreniu tohto projektu prispeli nové kvalitné materiály - skutočný klenot architektúry New York. Očakávané výdavky presiahnu 5 miliónov amerických dolárov, ponúknu predpoklad vytvorenia štýlového a bohatého interiéru, ale aj funkčného a pohodlného.

Inteligentný Nábytok

Fluid Cube and Snake

Inteligentný Nábytok Spoločnosť Hello Wood vytvorila rad vonkajšieho nábytku s inteligentnými funkciami pre komunitné priestory. Navrhli nový žáner verejného nábytku a navrhli vizuálne pútavé a funkčné inštalácie s osvetľovacím systémom a zásuvkami USB, ktoré si vyžadovali integráciu solárnych panelov a batérií. Had je modulárna štruktúra; jeho prvky sú variabilné, aby sa zmestili na dané miesto. Fluidná kocka je pevná jednotka so sklenenou doskou so solárnymi článkami. Štúdio sa domnieva, že účelom dizajnu je zmeniť predmety z každodenného použitia na pekné predmety.

Jedálenský Stôl

Augusta

Jedálenský Stôl Augusta interpretuje klasický jedálenský stôl. Zastúpenie generácií pred nami sa zdá, že dizajn vyrastie z neviditeľného koreňa. Nohy stola sú orientované k tomuto spoločnému jadru a siahajú až k držaniu stolovej dosky prispôsobenej knihe. Masívne európske orechové drevo bolo vybrané pre jeho význam múdrosti a rastu. Drevo obvykle vyhodené výrobcami nábytku sa používa na riešenie jeho problémov. Uzly, trhliny, chvenie vetra a jedinečné víry rozprávajú príbeh života stromu. Jedinečnosť dreva umožňuje tomuto príbehu žiť v kúsku rodinného dedičstva.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.