Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromná Záhrada

Ryad

Súkromná Záhrada Výzva spočívala v modernizácii starého vidieckeho domu a premení ho v ríšu pokoja a pokoja, komplexne pracuje na architektonických aj krajinných oblastiach. Fasáda bola obnovená, na chodníkoch sa vykonali stavebné práce a postavili sa plavecké bazény a oporné múry, čím sa vytvorili nové kováčske huty pre klenby, steny a ploty. Záhradníctvo, zavlažovanie a priehrada, ako aj blesky, nábytok a doplnky boli tiež komplexne deltované.

Kaviareň A Reštaurácia

Roble

Kaviareň A Reštaurácia Myšlienka jeho dizajnu bola prevzatá z amerického steaku a udiarní a ako výsledok výskumného tímu prvej fázy sa výskumný tím rozhodol použiť drevo a kožu v tmavých farbách, ako je čierna a zelená, spolu so zlatom a ružou. zlato sa získalo teplým a ľahkým luxusným svetlom. Charakteristickým rysom dizajnu je 6 veľkých závesných lustrov, ktoré pozostávajú z 1200 ručne vyrábanej eloxovanej ocele. Rovnako ako barový pult s dĺžkou 9 metrov, ktorý je krytý dáždnikom s rozmermi 275 centimetrov, ktorý pozostáva z krásnych a rôznych fliaš, bez barového pultu zakrýva tento barový pult.

Reproduktor

Sperso

Reproduktor Sperso pochádza z dvoch slov Sperm a Sound. Konkrétny tvar sklovitej bubliny a reproduktora do jamy na hlave sa týka pocitu mužnosti a hlbokého prenikania zvuku do okolia rovnako ako oheň samčích spermií do vajíčka počas párenia. Cieľom je produkovať vysoko výkonný a kvalitný zvuk v okolí prostredia. Je to bezdrôtový systém, ktorý užívateľovi umožňuje pripojiť mobilný telefón, prenosný počítač, tablety a ďalšie zariadenia k reproduktoru cez Bluetooth. Tento stropný reproduktor sa dá použiť najmä v obývacej izbe, spálni a televíznej miestnosti.

Architektonický Výskum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výskum A Vývoj Architektonickým projektom Technologického centra je usmernenie integrácie architektonického súboru do okolitej krajiny, tichého a príjemného priestoru. Táto definícia Idea robí zo súboru humanizovaný orientačný bod, určený na nevyhnutné intelektuálne ponorenie výskumníkov, ktorí v ňom budú konať, vyjadrený v jeho plastickom a konštruktívnom úmysle. Nápadný a integrovaný dizajn striech v konkávnej a konvexnej podobe sa takmer dotýka zvýraznených horizontálnych línií, ktoré tak definujú hlavné charakteristiky architektonického komplexu.

Stolička

Ane

Stolička Stolička Ane má drevené laty z dreva, ktoré sa zdajú harmonicky plávať, avšak nezávisle od drevených nôh, nad oceľovým rámom. Dizajnér tvrdí, že sedadlo vyrobené ručne z certifikovaného ekologického dreva je vytvorené jedinečným použitím viacerých kusov jedného tvaru dreva, ktoré sú dynamicky umiestnené a rezané. Pri sedení na stoličke je mierny nárast uhla k chrbtu a uhly po stranách odklopený tak, že poskytuje prirodzenú a pohodlnú polohu pri sedení. Stolička Ane má tú správnu mieru zložitosti, aby vytvorila elegantný povrch.

Balenie Čaju

Seven Tea House

Balenie Čaju Tea Hall Značka, ktorá sníma rozliaty a rozptyľujúci čaj voľne a neuspěchane, koncept procesu varenia čaju, silný alebo slabý, nepredvídateľne sa transformuje ako prvok maľovania čaju pri ochutnávaní čaju. Neformálne kúzlo brať čaj ako atrament a používať prst ako pero, načrtávať rozsiahlu myseľ rodiny čajových sál obývajúcich krajinu. Originálny dizajn obalu vytvára príjemnú atmosféru a vyjadruje príjemnú dobu života s čajom.