Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Žehlička Na Vlasy

Nano Airy

Žehlička Na Vlasy Vzdušná vyrovnávacia žehlička Nano kombinuje nanokeramické poťahové materiály s inovatívnou negatívnou technológiou železa, ktorá rýchlo a jemne a hladko vytvára vlasy. Vďaka magnetickému senzoru v hornej časti veka a tela sa zariadenie automaticky vypne, keď je viečko zatvorené, čo sa dá bezpečne prenášať. Kompaktné telo s nabíjateľnou bezdrôtovou konštrukciou USB sa dá ľahko uložiť do kabelky a nosiť, čo ženám pomáha udržiavať elegantný účes kedykoľvek a kdekoľvek. Bielo-ružová farebná schéma dodáva zariadeniu ženský charakter.

Mobilná Aplikácia

DeafUP

Mobilná Aplikácia DeafUP spúšťa význam vzdelania a odbornej praxe pre nepočujúcich vo východnej Európe. Vytvárajú prostredie, v ktorom sa profesionáli sluchu a nepočujúci študenti môžu stretnúť a spolupracovať. Spolupráca bude prirodzeným spôsobom, ako posilniť a motivovať nepočujúcich ľudí, aby sa stali aktívnejšími, aby si zvýšili svoj talent, naučili sa nové zručnosti, zmenili.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Rovnako ako vývoj dizajnu písacích strojov ukazuje premenu z vysoko komplexnej vizuálnej formy na čistú, jednoduchú geometrickú formu, Qwerty-element je stelesnením sily, symetrie a jednoduchosti. Konštruktívne oceľové časti vyrobené rôznymi remeselníkmi sú charakteristickým vizuálnym prvkom produktu, ktorý dodáva vrecku architektonický vzhľad. Základnou zvláštnosťou tašky sú dva kľúče písacích strojov, ktoré sú vyrobené a zostavené samotnou dizajnérkou.

Dámska Kolekcia

Macaroni Club

Dámska Kolekcia Zbierka, Macaroni Club, je inšpirovaná makarónmi z polovice 18. storočia, ktoré ich spájajú s ľuďmi závislými na dnešnom logu. Macaroni bol výraz pre mužov, ktorí prekročili bežné módy v Londýne. Boli to logo mánie z 18. storočia. Cieľom tejto zbierky je ukázať silu loga od minulosti po súčasnosť a vytvára Macaroni Club ako samostatnú značku. Detaily dizajnu sú inšpirované maškarskými kostýmmi z roku 1770 a súčasným módnym trendom s extrémnymi objemami a dĺžkou.

Webová Stránka

Tailor Made Fragrance

Webová Stránka Vôňa šitá na mieru sa zrodila zo skúseností talianskej spoločnosti špecializujúcej sa na vývoj a výrobu primárnych obalov pre vône, starostlivosť o pleť, farebné kozmetické výrobky a vône pre domácnosti. Úlohou spoločnosti Webgriffe bolo podporovať zákaznícku obchodnú stratégiu navrhovaním riešenia, ktoré uprednostňovalo povedomie o značke, a spustením novej obchodnej jednotky zameranej na to, aby používatelia mohli vytvárať svoj jedinečný a plne prispôsobený parfum, ktorý predstavuje krok zo širokého procesu priemyselného rastu a segmentácia ponuky B2B.

Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentný hybrid, ktorý integruje domáci interiér s eleganciou a štýlom. Prináša humanizovanú technológiu a inováciu prostredníctvom funkcií, regulácie teploty a čistenia vzduchu, osvetlenia a vázy do dekorácie miestnosti. Blaho prichádza prostredníctvom senzorov, ktoré dokážu odčítať prostredie a udržiavať miestnu teplotu a vlhkosť stabilnú, podľa predchádzajúceho nastavenia, vyrobeného spoločnosťou MideaApp.