Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koberec

Folded Tones

Koberec Koberce sú zo svojej podstaty ploché, cieľom bolo spochybniť tento jednoduchý fakt. Ilúzia trojrozmernosti sa dosahuje iba tromi farbami. Rôzne tóny a hĺbka koberca závisí skôr od šírky a hustoty pruhov než od veľkej palety farieb, ktoré sa môžu pohltiť určitým priestorom, čo umožňuje flexibilné použitie. Koberec zhora alebo zďaleka pripomína skladaný list. Počas sedenia alebo ležania na ňom však ilúzia záhybov nemusí byť zrejmá. To vedie k použitiu jednoduchých opakujúcich sa čiar, ktoré si môžete vychutnať ako abstraktný vzor zblízka.

Paravent

Positive and Negative

Paravent Je to produkt, ktorý slúži súčasne ako funkcia a krása, okorenený nádychom kultúry a koreňov. „Pozitívny a negatívny“ paravant slúži ako nastaviteľná a mobilná bariéra v oblasti súkromia, ktorá nevyčnieva alebo neporušuje priestor. Islamský motív dáva čipkovaný efekt, ktorý je odpočítaný a naopak od materiálu Corian / Resin. Podobne ako jin-jang, vždy je v dobrom vždy niečo dobré a v dobrom vždy trochu zlé. Keď slnko zapadá na „pozitívny a negatívny“, je to skutočne jeho žiarivý moment a geometrické tiene maľujú miestnosť.

Mestský Elektrikár

Lecomotion

Mestský Elektrikár LECOMOTION E-trike je ekologická a inovatívna trojkolka s elektrickým pohonom, ktorá bola inšpirovaná vnorenými nákupnými vozíkmi. E-triky LECOMOTION sú navrhnuté tak, aby fungovali ako súčasť systému zdieľania mestských bicyklov. Navrhnuté tiež na vzájomné hniezdenie v rade na kompaktné skladovanie a na uľahčenie zhromažďovania a premiestňovania mnohých osôb naraz pomocou otočných zadných dverí a odnímateľnej kľukovej sady. Poskytuje sa pomoc pri šliapaní na pedále. Môžete ho použiť ako normálny bicykel s podpornou batériou alebo bez nej. Náklad tiež umožnil prepravu 2 detí alebo jedného dospelého.

Skartovač

HandiShred

Skartovač HandiShred je prenosný manuálny skartovač, ktorý nevyžaduje žiadny externý zdroj energie. Je navrhnutý maličko a elegantne, takže si ho môžete položiť na stôl, do zásuvky alebo aktovky, ktorá vám umožní ľahký prístup a skartuje váš dôležitý dokument kedykoľvek a kdekoľvek. Tento šikovný skartovač funguje skvele na skartovanie akýchkoľvek dokumentov alebo dokladov, aby sa zabezpečilo, že súkromné, dôverné a všetky osobné informácie sú stále v bezpečí.

Interakčná Tabuľka

paintable

Interakčná Tabuľka Paintable je multifunkčný stôl pre každého, môže to byť obyčajný stôl, kresliaci stôl alebo hudobný nástroj. Môžete použiť rôzne druhy farieb, aby ste maľovali na povrch stola a vytvorili hudbu so svojimi priateľmi alebo rodinou a povrch prenesie kreslenie do melódie pomocou farebných senzorov. Existujú dva spôsoby kreslenia, kreatívne kreslenie a kreslenie hudobných poznámok. Deti môžu kresliť čokoľvek, čo chcú, aby vytvorili náhodnú hudbu, alebo použiť pravidlo, ktoré navrhujeme, aby vyplnili farbu na konkrétnej pozícii, aby urobili riekanie v škôlke.